مصرف مشروبات، پليس راهنمايي و رانندگي نيشابور را نگران کرده است
مصرف مشروبات، پليس راهنمايي و رانندگي نيشابور را نگران کرده است

رئيس پليس راهنمايي و رانندگي نيشابور  مي گويد: آمار رانندگاني که در حين رانندگي تحت تاثير مصرف الکل هستند بالاست و پليس اقدامات جديدي را براي برخورد با افرادي که در حالت رانندگي هوشياري کامل ندارند اجرا مي کند. سرهنگ جواد حقدادي، با اعلام نگراني از بالا بودن آمار رانندگاني که در حالت مستي اقدام […]

رئيس پليس راهنمايي و رانندگي نيشابور  مي گويد: آمار رانندگاني که در حين رانندگي تحت تاثير مصرف الکل هستند بالاست و پليس اقدامات جديدي را براي برخورد با افرادي که در حالت رانندگي هوشياري کامل ندارند اجرا مي کند.

سرهنگ جواد حقدادي، با اعلام نگراني از بالا بودن آمار رانندگاني که در حالت مستي اقدام به رانندگي مي کنند، گفت: با اجراي طرح کنترل و آزمايش رانندگان متخلف، از آنان تست الکل گرفته مي شود و  گواهينامه افرادي که با وجود استفاده کننده از مشروبات الکلي اقدام به رانندگي کنند، 6 ماه ضبط مي شود.

وي تاييد کرد که با توجه به آمارهاي به دست آمده، درصد اين تخلف بالا و نگرانکننده است.

سرهنگ جواد حقدادي شنبه  گذشته در حاشيه نشست خبري پليس نيشابور در جمع خبرنگاران، همچنين با اشاره به بازگشايي  خيابان ملاصدرا تاکيد کرد: بهزودي بخشي از خيابان 15خرداد (دارايي)، يک طرفه خواهد شد و همشهريان از بلوار ملاصدرا به عنوان مسير جايگزين  استفاده خواهند کرد.

وي از نصب دوربين هاي ثبت سرعت و نظارت در سطح شهر خبر داد و گفت: با نصب دوربين و نظارت بيش تر احتمال بروز حوادث رانندگي کاهش خواهد يافت.

حقدادي با بيان اين که با توجه به امکانات پليس، اولويت نصب اين دوربين ها با نقاط حادثهخيز و به ويژه تقاطع هايي  است که به دليل سرعت بالاي رانندگان، شاهد بروز حوادث بيش تري  هستيم، بلوار جمهوري، رسالت، شهيد سراياني و بلوار امام رضا(ع) را از حادثه خيزترين تقاطع ها ذکر کرد که در اولويت نصب دوربين هاي نظارتي پليس راهور قرار دارند.

 

وي با درخواست از سازمان هاي مرتبط براي کمک به افزايش نظارت الکترونيکي بر ترافيک افزود: پليس در بلند مدت براي نصب 64 دوربين نظارتي در شهر نيشابور برنامه دارد و با شوراي شهر براي کمک به اين موضوع توافق شده است.