آدينه هاي تنيس نيشابور پر رونق و گرم است
آدينه هاي تنيس نيشابور پر رونق و گرم است

روابط عمومي هيات تنيس با اعلام اين که هيات مزبور به صورت منظم و هر دو هفته يک بار در زمينن هاي تنيس خاکي بخش خصوصي شهرستان برگزارمي شود، از رقابت هاي هفته پنجم اين مسابقات با حضور بيش از 30 نفر تنيسور خبر داد. به گفته مسئول روابط عمومي اين هيات، پنج شنبه و […]

19روابط عمومي هيات تنيس با اعلام اين که هيات مزبور به صورت منظم و هر دو هفته يک بار در زمينن هاي تنيس خاکي بخش خصوصي شهرستان برگزارمي شود، از رقابت هاي هفته پنجم اين مسابقات با حضور بيش از 30 نفر تنيسور خبر داد.

به گفته مسئول روابط عمومي اين هيات، پنج شنبه و جمعه هفته گذشته 30 بازيکن آقا و خانم در رده سني آزاد با يکديگر در مسابقات استاندارد (4 ست) به رقابت پرداختند که در پايان در بخش آقايان تقي اله آبادي در ميان 22 بازيکن مرد و شوکت پيراني در بين 8 بانوي تنيسور، مقام اول و جايزه نقدي را به خانه بردند.

گفتني است ديدار ديدني فينال آقايان را تقي اله آبادي و مهدي سوقندي برگزار کردند و در فينال بانوان، شوکت پيراني و اعظم صمديه روياروي هم قرار گرفته بودند. ضمن آن که مسعود محروقي نفر سوم بخش آقايان شد و ثمين الوند، جايزه سوم خانم ها را به خود اختصاص داد. پوريا گندمکار و محمد قصراني، اعضاي هيات داوران اين دور از مسابقات بودند.

بهزاد سامعي، مسئول برگزاري اين مسابقات با دعوت از همه علاقه مندان براي حضور و ثبت نام در باشگاه هاي تنيس خاکي  شهرستان، و نيز دعوت از علاقه مندان براي تماشاي اين مسابقات گفت: دور بعدي مسابقات در روز جمعه آينده در محل باشگاه آراد واقع در جاده صومعه برگزار مي شود.