در خبرها نیامده بود
در خبرها نیامده بود

در خبرها نیامده بود که: یکی از پارکینگ های وسابل نقلیه به دلیل پاره ای ، تخلفات توسط نیروی انتظامی پلمپ گردیده است. گفتنی است که تا کنون بارها اعتراض هایی از سوی مردم در خصوص این پارکینگ ها شنیده شده و حتی در برخی موارد خبر از وارد آمدن خسارت یا کسر وسایل یا […]

در خبرها نیامده بود که:
یکی از پارکینگ های وسابل نقلیه به دلیل پاره ای ، تخلفات توسط نیروی انتظامی پلمپ گردیده است. گفتنی است که تا کنون بارها اعتراض هایی از سوی مردم در خصوص این پارکینگ ها شنیده شده و حتی در برخی موارد خبر از وارد آمدن خسارت یا کسر وسایل یا تخلیه ی بنزین وسیله نقلیه در مدت توقیف شنیده شده است.
در خبرها نیامده بود که:
در یادواره شهدای شهرک ها که در روزهای آینده برگزار می گردد، از صفار هرندی وزیر ارشاد دولت احمدی نژاد به عنوان سخنران دعوت به عمل آمده است. این درحالی است که چندی پیش نیز ازحیدر مصلحی وزیر اطلاعات دولت سابق به عنوان سخنران یادواره شهدای روستای سلیمانی دعوت شده بود. این شیوه دعوت این سؤال را در اذهان ایجاد می کند که اگر شهدا فراجناحی و متعلق به همه ملت بوده و در انحصار یک جریان خاص نیستند؛ چرا باید در اغلب یادواره ها مدیران دولت احمدی نژاد به عنوان سخنران دعوت شوند. لازم به یاد آوری است طی دو سال گذشته نیز دعوت های مشابه یی از این دست ، مانند دعوت ازمحمد علی رامین و … صورت گرفته بود. این در حالی است که در جریان تشییع شهدای غواص نیز احمدی نژاد بر روی تریبون مراسم در تهران حضور یافته بود و همواره اعتراضات بسیاری در انحصاری کردن این گونه مراسم ها و استفاده سیاسی از شهدا توسط برخی گروه ها صورت گرفته است.