کوتاه از شهرستان
کوتاه از شهرستان

اورژانس هوایی در نیشابور وب دا- در نشست مشترک مسئولان شهرستان و از جمله مظفری، فرماندار و سبحانی نیا نماینده مجلس به همراه عظیمی نژاد سرپرست دانشکده علوم پزشکی نیشابور با دکتر هاشمی وزیر بهداشت، وی نظر موافق خود را برای ایجاد اورژانس هوایی در نیشابور به رئیس اورژانس کشور اعلام کرد. سردار قاجاریان، فرمانده […]

اورژانس هوایی در نیشابور

وب دا- در نشست مشترک مسئولان شهرستان و از جمله مظفری، فرماندار و سبحانی نیا نماینده مجلس به همراه عظیمی نژاد سرپرست دانشکده علوم پزشکی نیشابور با دکتر هاشمی وزیر بهداشت، وی نظر موافق خود را برای ایجاد اورژانس هوایی در نیشابور به رئیس اورژانس کشور اعلام کرد. سردار قاجاریان، فرمانده تیپ 21 نیز با در اختیار قراردادن زمین برای احداث آشیانه بالگرد اورژانس در محل باشگاه فرهنگی ورزشی فجر در مجاورت بیمارستان حکیم همکاری خود را اعلام نموده است.

قدردانی از بیمارستان حکیم نبشابور

خیام نامه- دکتر نوری، رئیس بیمارستان حکیم گفت: در مراسم تقدیر از مجریان برتر سلامت مادر و نوزاد، که در دانشگاه ایران با حضور وزیر بهداشت برگزار شد، از بیمارستان حکیم به جهت تلاش در تامین و بهبود سلامت مادران و نوزادان تحت عنوان برنامه ترویج زایمان طبیعی قدردانی شد. وی با بیان این که توسعه زایشگاه نیشابور یکی از مهم ترین اقدامات ما بوده که با پیشرفت فیزیکی خوبی در حال اجرا است، افزود: یکی دیگر از محاسن اجرای برنامه، کاهش حدود 10 درصد سزارین ظرف نه ماه گذشته در این بیمارستان می باشد.

جمع آوری تله های آهو از نیشابور

روابط عمومی محیط زیست- نوربخش، رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان، ضمن هشدار به شکارچیان و متخلفین گفت: محیط بانان منطقه حفاظت شده رئیسی حین گشت و کنترل موفق شدند 2 عدد تله زنده گیری آهو را که در چشمه طبیعی گراب کار گذاشته شده بود، مشاهده و پس از جمع آوری به اداره حفاظت محیط زیست نیشابور منتقل نمایند.

آزمون جامع استانداردهای مهارتی

باقر میر علمدار- مقدم پاشا کارشناس آموزش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نيشابور اظهار كرد: با حضور ناظر رسمی از تهران آزمون جامع استانداردهای مهارتی جمعه 9مرداد 94 در محل موسسه قرآن وعترت قمربني هاشم(ع) در رشته‌های تصویرسازی کامپیوتر، طراحی صفحات وب، نگارگري، تذهیب ، تشعیر و تصوير برداري برای هنرجویان برگزار شد. در این دوره از آزمون‌ها، بيش از 154نفر شركت كننده حضور داشتند و برگزاری آزمون در یک ساعت و به صورت هماهنگ در سراسر كشور به طور منظم برگزارگرديد.

مسابقات کشوری رباتیک در نیشابور

حاجی بگلو، دبیر سومین مسابقات کشوری رباتیک خیام با اشاره به آغاز عملیات اجرایی آماده سازی محل مسابقات کشوری در دانشگاه آزاد نیشابور گفت: با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری مسابقات در تاریخ 12 الی 14 شهریور سال جاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور امکانات و تجهیزات مورد نیاز پیش بینی شده و هماهنگی های لازم برای فراهم سازی و نصب تجهیزات لازم با گروه های مربوطه صورت گرفته است و طبق برنامه ریزی انجام شده عملیات اجرایی آماده سازی سالن و پیست ها از ابتدای مرداد آغاز شده است.

جشن های دهه کرامت

روابط عمومی فرمانداری- مظفری معاون استاندار و فرماندارویژه نیشابور با اشاره به به لزوم برگزاری باشکوه جشن های دهه کرامت در سطح شهرستان افزود:لازم است تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان دربرگزاری هرچه باشکوه تر برنامه تلاش نمایند و استفاده از توان مندی وظرفیت مردمی، شورای هیأت مذهبی کانون های فرهنگی مساجد و سازمان های مردم نهاد از جمله راه های برگزاری مراسمی باشوروشعور ونشاط مراسم می باشد.