به من توصيه شده مصاحبه سياسي نکنم
به من توصيه شده مصاحبه سياسي نکنم

محسن هاشمي، فرزند رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام : به من توصيه شده مصاحبه سياسي نکنم استانداري خراسان پيشنهاد شود، مي پذيرم محسن هاشمي رفسنجاني معاون عمراني دانشگاه آزاد در حاشيه بازديد از وضعيت پروژه هاي عمراني دانشگاه آزاد نيشابور، در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: بعيد است شعار مرگ بر آمريکا حذف […]

محسن هاشمي، فرزند رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام :

به من توصيه شده مصاحبه سياسي نکنم

استانداري خراسان پيشنهاد شود، مي پذيرم

محسن هاشمي رفسنجاني معاون عمراني دانشگاه آزاد در حاشيه بازديد از وضعيت پروژه هاي عمراني دانشگاه آزاد نيشابور، در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: بعيد است شعار مرگ بر آمريکا حذف شود.

وي در واکنش به مطرح شدن اسمش به عنوان استاندار خراسان رضوي بيان کرد: بعيد مي‌دانم اين موضوع در مورد بنده صحت داشته باشد. هاشمي در پاسخ به اينکه اگر استانداري خراسان رضوي به شما پيشنهاد شود، قبول مي‌کنيد يا خير گفت:‌ مگر مي‌شود امام رضا(ع) بخواهد و بنده استانداري خراسان رضوي را قبول نکنم.

وي در پاسخ به اين سئوال خيام نامه که عملکرد دولت آقاي روحاني را چگونه ارزيابي مي‌کنيد، بيان کرد: به خاطر انتسابي که به آيت‌الله هاشمي رفسنجاني دارم، به بنده توصيه شده مصاحبه سياسي نکنم.

محسن هاشمي در پاسخ به ديگر سوال خبرنگار خيام نامه مبني بر وضعيت خوابگاه هاي دانشگاه گفت : با توجه به گزارش مسئولين دانشگاه وضع خوابگاه ها مطلوب است ولي اگر در آينده کشور از لحاظ جمعيتي فعال شوند ، کمبودهايي را خواهيم داشت .

معاون عمراني دانشگاه آزاد ابراز تأسف نمود: به نظر من روند واحد در حال ساخت دانشکده عمران نيشابور از لحاظ کيفي مناسب نيست و اين کيفيت پايين در ساخت‌ وساز تقصير پيمانکار، مشاور و يا ناظر پروژه نيست، بلکه علت اصلي آن تورم اخير بوده که سبب شده قيمت‌ها به‌ شدت بالا رود و چون قيمت‌ قرار دادها، ثابت بوده گاهي شاهد هستيم از لحاظ کيفي برخي ساخت ‌و سازها دچار مشکل شده‌اند که بايد از اين موضوع جلوگيري کنيم. لذا بايد کمک کنيم پيمانکاران بتوانند از لحاظ ساخت ‌و ساز با کيفيت بهتري ساختمان‌ها را تمام کنند.

هاشمي همچنين با اشاره به ناهمگون بودن سقف يکي از ساختمان هاي اين دانشگاه از مديران و مسئولين اين دانشگاه خواست، نسبت به همگن سازي اين ساختمان با ديگر ساختمان ها اقدام نمايند .

اين مقام مسئول نسبت به وضعيت واحد تازه‌ تأسيس خرو در بخش زبرخان از توابع نيشابور نيز اظهار داشت: اين واحد، تازه تاسيس بوده و پيشرفت مناسبي هم نداشته و هنوز هم دانشجويي پذيرش نکرده است. از سويي واحد خرو هنوز موفق به گرفتن مجوز از شوراي گسترش نيز نشده است.

گفتني است: فرزند رئيس مجمع تشخيص مصلحت  نظام در مقام معاون عمراني دانشگاه آزاد، از برخي واحدهاي اين دانشگاه در سطح استان بازديد نموده است.