جان باختن کارگر جوان نیشابوری در محل کار
جان باختن کارگر جوان نیشابوری در محل کار

شنبه شب گذشته، جوانی که در یکی از کارگاه های شهرک صنعتی نیشابور مشغول کار  بود، بر اثر گیر کردن در لا به لای نوار نقاله و غلطک های آن، به طرز دلخراشی جان باخت. حادثه گیر کردن این کارگر جوان در زیر نوار نقاله یکی از کارخانجات شهرک صنعتی، شنبه شب در حالی به […]

شنبه شب گذشته، جوانی که در یکی از کارگاه های شهرک صنعتی نیشابور مشغول کار  بود، بر اثر گیر کردن در لا به لای نوار نقاله و غلطک های آن، به طرز دلخراشی جان باخت.

حادثه گیر کردن این کارگر جوان در زیر نوار نقاله یکی از کارخانجات شهرک صنعتی، شنبه شب در حالی به سامانه 125 اعلام شد که مصدوم در همان دقایق اولیه حادثه، بر اثر شدت جراحات جان باخته بود.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی با اعلام این خبر گفت: با اعلام این حادثه تیم نجاتگران ایستگاه یک نیشابور به محل اعزام شدند و پس از بررسی موقعیت حادثه اقدام به برش کاری دستگاه با استفاده از هوا برش کردند تا جسم بی جان این کارگر را رهاسازی کنند.

وی خاطر نشان کرد: شدت جراحات وارده به قدری زیاد بود که این فرد در همان لحظات اولیه فوت کرده بود.

سید مهدی حسینی اظهار داشت: علت این حادثه به طور دقیق مشخص نیست و توسط کارشناسان در دست بررسی است ولی در این گونه حوادث بی احتیاطی از سوی کارگر و کارفرما عامل اصلی بروز حادثه است که در این مورد نیز پس از بررسی دقیق مشخص خواهد شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی از کارگران و کارفرمایان کارخانجات و کارگاه های صنعتی خواست تا با رعایت حداکثری قوانین و مقررات ایمنی از بروز حوادث مرگبار پیشگیری کنند.