درگیری مسلحانه در ساحل برج:  یک کشته و یک زخمی به ضرب گلوله و قمه
درگیری مسلحانه در ساحل برج:  یک کشته و یک زخمی به ضرب گلوله و قمه

درگیری 4 نفره در ساحل برج، در نزدیکی شهر خرو نیشابور، با شلیک گلوله و کشته شدن یک تن پایان یافت. بعدازظهر چهارشنبه هفته گذشته، یک درگیری خشونت بار 4 نفره در ساحل برج منجر به جان باختن  «علیرضا م.» جوان ۳۵ ساله به ضرب گلوله کلت و قمه شد. در این درگیری مرد 45 […]

درگیری 4 نفره در ساحل برج، در نزدیکی شهر خرو نیشابور، با شلیک گلوله و کشته شدن یک تن پایان یافت.

بعدازظهر چهارشنبه هفته گذشته، یک درگیری خشونت بار 4 نفره در ساحل برج منجر به جان باختن  «علیرضا م.» جوان ۳۵ ساله به ضرب گلوله کلت و قمه شد. در این درگیری مرد 45 ساله ای به نام «هادی م.» نیز به شدت زخمی شد.

این در حالی است که حال فرد مصدوم که با اصابت یک گلوله به دست و گلوله ای دیگر به پایش راهی بیمارستان شده؛ چندان مناسب گزارش نمی شود.

به گفته شاهدان عینی و منابع خبری ساکن در شهر خرو، ضاربان محمدرضا ق. و علی ق. نام دارند.

آن گونه که اطلاعات اولیه به دست آمده از طرفین نزاع نشان می دهد، افراد درگیر در این حادثه با هم مشکلات شخصی داشته اند که گفته می شود این مشکلات شخصی و اختلافات، بی ارتباط با  قتل دیگری در سال گذشته نمی باشد.

بعد از ظهر چهارشنبه، 12 تیرماه مامورین آگاهی، تشخیص هویت، بازپرس ویژه قتل و پزشکی قانونی با حضور در محل درگیری تحقیقات پیرامون این دیگیری خونین را آغاز کردند.

منابع خبری حاضر در خرو می گویند، خودرو نیسان قاتل و همدست وی که دراطراف یکی از باغات روستای برج رها شده بود کشف شده، اما قاتل و همدست او متواری شده اند و تا زمان تنظیم این خبر، یعنی ظهر پنج شنبه، 13 تیرماه 1398، پلیس موفق به دستگیری آن ها نشده است.