چنارانی در نطق میان دستور: به دلیل مشکلات اقتصادی از ملت عذرخواهی می‌کنم
چنارانی در نطق میان دستور: به دلیل مشکلات اقتصادی از ملت عذرخواهی می‌کنم

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس به دلیل وجود مشکلات اقتصادی که نتیجه بی تدبیری مدیران است از همه ملت ایران معذرت خواهی کرد. به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، هاجر چنارانی در نشست علنی روز سه شنبه (13 شهریور) صحن علنی مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور، گفت: ایران جنگ زده نیست، طاعون زده […]

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس به دلیل وجود مشکلات اقتصادی که نتیجه بی تدبیری مدیران است از همه ملت ایران معذرت خواهی کرد.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، هاجر چنارانی در نشست علنی روز سه شنبه (13 شهریور) صحن علنی مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور، گفت: ایران جنگ زده نیست، طاعون زده نیست، سیل زده نیست، ورشکسته نیست، اختلاف زده نیست بلکه خیانت زده است.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس اظهار کرد: جمعی خیانت می کنند و خائن هستند و جمعی با اعمال خائنانه خود به ملت ایران خیانت می کنند. بسیاری از افراد عادت کرده اند به دنبال منافع فردی خود باشیم نه منافع جمعی کشور و تا وقتی که ایران را بر خودمان مقدم ندانیم وضع همین خواهد بود.

وی ادامه داد: باید از خودمان شروع کنیم تا ایران سرافراز و سربلند از رفتار خیلی از نابخرد جمهوری اسلامی ایران به تنگ آمده است.

این نماینده مجلس دهم تصریح کرد: به نمایندگی از خادمان مردم ایران سر تعظیم در برابر مردم فداکار فرود می آورم و بخاطر تمام مشکلات اقتصادی که نتیجه بی تدبیری مدیران جمهوری اسلامی ایران بود از همه ملت معذرت خواهی می کنم.

چنارانی افزود: ما را ببخشید که رای دادید تا به قوه مقننه وارد شویم و قانونی در شان جمهوری اسلامی ایران بنویسیم. مردم ایران دل م نمی خواهد از حوزه انتخابیه خودم بگویم زیرا نیشابور فشرده ایرانی بزرگ است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: چهل سال از انقلاب می گذرد  لذا باید اندکی فکرد کرد که زمان آن نرسیده تا اندکی به مشکلات مردم، به سفره های خالی مردم، به دغدغه های مردم، به بحران هایی که در جمهوری اسلامی ایران وجود دارد همه با همدیگر فکر کنیم و نگرش سیاسی را برای اولین بار بعد از اربعین انقلاب اسلامی ایران کنار بگذاریم.

چنارانی اظهار کرد: ملت همان ملت هشت سال دفاع مقدس است؛ ناپلئون گفت: اگر نصف ارتش م ایرانی بودند کل جهان را فتح می کردم زیرا آنها حاضر هستند جلوی توپ بایستند اما وجبی از خاک شان را به دشمن ندهند.

وی ادامه داد: دلیل مشکلات فاصله گرفتن مسئولان از مردم است؛ خوی اشرافی و اشرافی گری پدر جمهوری اسلامی را درآورده است و رابطه جایگزین ضابطه شده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: شعار دادن اقتصاد مقاومتی منحصرا مربوط به مردم نیست و مسئولان چه نقشی در راستای اقتصاد مقاومتی دارند؛ آنچه در شبکه های مجازی بیداد می کند همه هر روز اخبار احتکار هزاران خودرو، احتکار 6 هزار میلیارد آهن، احتکار میلیاردها تومان دارو و غیره مشاهده می کنند.

چنارانی افزود: خودروسازان قطعات را با دلار 3200 تومان ذخیره و انبارهایشان را پر کرده اند و اکنون قرار است با دلار 10 هزار تومان در بازار به فروش برسانند.

وی گفت: از قوه قضائیه در راستای تشکیل دادگاه های شرعی و انقلابی تشکر می کنم. روزنه امیدی برای ملت انقلابی ایران شده است ولی همه منتظر محاکمه علنی دانه درشت‌ها و نام آشناها هستند.

چنارانی افزود: در وضعیت کنونی اشغال در کشور امری بسیار مهم و حیاتی است؛ به عنوان نماینده مردم روزی صدبار احساس شرمندگی می کنم در برابر کسانی که برای کار مراجعه می کنند.

وی ادامه داد: محور سیاست کاری های کلان مدیران اجرایی کشور ممکن است در راستای اشتغال باشد اما خواهشا مدیران از برخورد سلیقه ای و خودمحوری و لابی گری پرهیز کنند و تلاش کنند تا نیروهای مستعد، متخصص و آماده بکار استفاده شود تا گام بلندی در راستای پیشرفت کشور، رونق اقتصادی و امید و عزت نفس به جوانان بازگردد.

این نماینده خطاب به رییس جمهور، تصریح کرد: سفره های مردم خالی است و دغدغه اقتصاد داشتیم که وزیر اقتصاد استیضاح شد، وزیر کار برکنار شد؛ چه کرده اید و قرار است چه زمانی وزیران معرفی شوند. روز به روز بازار بدتر می شود.

چنارانی افزود: موشک هوا کردن مشکل جمهوری اسلامی نیست، آنچه امروز به ایران اقتدار داد قطعا موشک یکی از اقدامات اساسی بود که جمهوری اسلامی ایران و پرچم کشورمان را در کل منطقه خاورمیانه و در جهان برافراشته نگه داشته است.