بهره برداری از ساختمان جدید برای حمایت از زندانیان

2امیرحسین دهنوی- همزمان با برگزاری مجمع عمومی انجمن حمایت از زندانیان نیشابور ساختمان جدید این انجمن با حضوراعضای هیئت مدیره و  مسئولین شهرستان افتتاح شد.

رییس هیئت مدیره حمایت از زندانیان در این مراسم  با ارائه گزارش کار شش ماهه اول سال ۹۴ این انجمن گفت: خوشبختانه جمعیت زندانیان غیر امد شامل  تصادفات و غیر مالی رو به کاهش است.وی افزود: در سال ۹۴ ، ۴۷ زندانی غیر عمد را از زندان ازاد کردیم که این امر بدون حضور و کمک خیرین امکان پذیر نبود. احمد همت آبادی ادامه داد: در اردیبهشت ۹۵، ۹ زندانی را با کمک خیرین محترم آزاد کردیم که دیدن خوشحالی خانواده زندانیان یکی از بهترین روزهای این انجمن را رقم زد.

وی تصریح کرد انجمن حمایت از زندانیان نیشابور در بحث آزادی زندانیان در سطح استان به مقام اول رسیده که این امر نشان دهنده فعالیت بسیار خوب خیرین شهرستان جهت ازادی زندانیان غیر عمد است

وی در مورد ساختمان جدید این انجمن واقع در بلوار جمهوری گفت: این ساختمان که از سال ۹۳ کلنگ زنی آن شروع شد، درسال ۹۵ افتتاح شد. وی ادامه داد این مجتمع در سه مرحله تکیمل می شود که مرحله اول ان به بهره برداری رسیده و امیدواریم با کمک خیرین هر چه سریع تر مرحله دوم و سوم این پروژه به پایان برسد.

وی گفت :این مجتمع در ۶ طبقه پایه ریزی شده که در هر طبقه امکانات رفاهی خاصی به مردم ارایه می شود که حاصل درآمد تمام این ساختمان جهت آزاد سازی زندانیان  و کمک به خانواده آنان صرف می شود.

در حاشیه این مراسم خیرین حدود ۷۰ میلیون تومان برای آزادی زندانیان و تکمیل ساختمان انجمن اهدا کردند.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.