هاجر چنارانی و حمید گرمابی نمایندگان مردم نیشابور و فیروزه در دهمین دوره مجلس

بر اساس آخرین خبر واصله در خصوص نتایج انتخابات که شامگاه شنبه به دست ما رسید، حمید گرمابی با ۷۵۶۸۶ رای بالاترین میزان آراء را کسب کرد . همچنین هاجر چنارانی با ۷۵۳۸۴ رأی به عنوان نفر دوم انتخاب شد و بدین ترتیب این دو نامزد منتخبین مردم نیشابور و فیروزه در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی هستند.
خیام نامه: مردم نیشابور با ۷۰ درصد مشارکت در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی،حمید گرمابی با ۷۵۶۸۶ رای و هاجر چنارانی با ۷۵۳۸۴ رأی را به عنوان نمایندگان خود در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزیدند. در این رقابت تنگاتنگ که به حذف هر دو نماینده فعلی و اصولگرای نیشابور در مجلس انجامید، علی مروی با ۵۶۲۸۷ رای جایگاه سوم را به خود اختصاص داد و از دور رقابت کنار رفت. سیدعلی حسینی نیز با کسب جایگاه چهارم با ۵۳۱۷۱ رأی از راه یابی به پارلمان بازمانده است.
حسین سبحانی نیا، نماینده اصولگرای شش دوره مجلس نیز با ۴۲۴۱۳ رأی (تقریبا نزدیک به کمتر از نیمی از آرای نفر اول) به رده پنجم اکتفا کرد و نتوانست اعتماد مردم نیشابور را برای وکالت آنان اخذ کند. آرای هر یک از ۳۱ نامزد این دوره انتخابات، به تفکیک در شماره ۲۷۲ خیام نامه به چاپ خواهد رسید.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.