از واژه «تندرو» عصبانی نمی شویم

 

سردار-سرتیپ-دوم-پاسدار-رمضان-شریفمسئول روابط عمومی کل سپاه در جمع بسیجیان نیشابور درسالن ورزشی انقلاب  گفت: امروز ما قدم به قدم دشمن را تعقیب می کنیم، اشراف اطلاعاتی ما برکوچکترین تحرکات آنها حاکم است.

سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف بابیان این که دشمن در مقابله با ایران به فکر فرو رفته و بر داشته ها و توانمندی های خودش به شک افتاده است، اظهارداشت: یک روزی همین آمریکائیها برای ترساندن ملتهای منطقه کافی بود بگویند ناو ابراهام از کجا به کجا راه افتاد همه دست و پا های شان را جمع می کردند. اما امروز ما قدم به قدم آنها را تعقیب می کنیم اشراف اطلاعاتی ما برکوچکترین تحرکات آنها حاکم است آنها در افغانستان در عراق در فلسطین و لبنان و به فضل الهی در بحرین و یمن هرگز به اهداف خودشان نخواهند رسید چون اراده خداوند براین تعلق گرفته که دشمنان امت اسلامی را خوار و منسوخ کند.

سخنگوی سپاه اظهارداشت:  با صراحت به شما بگم هیچ ذلتی از این بالاتر نیست که اوباما در راهروهای سازمان ملل پشت ستون ها سنگر بگیرد، برای دست دادن با یک نماینده ملت ایران، این ابهت ابرقدرتی نیست ! آنها در دیدار مسئولان کشورهای بزرگ پا روی هم می اندازند و  قیافه می گیرند. این عظمت ملت ایران است که اوباما اکتفا کرد که در یک راهرو، با وزیر امور خارجه شما دست بدهد. ما به درستی و غلط بودن این نگاه نمی کنیم، این افتخار ایران است.

شریف با تاکید براینکه سپاه پاسداران به برکت تدابیر رهبر انقلاب تمام بسترهای احتمالی سوء استفاده داعش را از قبل از بین برده است، اظهارداشت: داعش و تروریست های هم پیمان آن، خیلی علاقه مند هستند درکشور ما امنیت را خدشه دارکنند.

این مقام عالی رتبه نظامی با بیان این که بیش از ۵ سال است که دشمن باهمه توان خودش، با توان تسلیحاتی و دیپلماتیک، نظامی و امنیتی بر دروازه های دمشق و بغداد می کوبد اما نتیجه ای در برنداشته است، افزود: آنها جاهل ترین قومیت در بین مسلمانها را به خدمت گرفتند برای کشتن مسلمانها! برای انحراف مسلمانها از خطر دشمن مشترک آنها. اما کاری از پیش نبرده و نخواهند برد.

مسئول روابط عمومی کل سپاه با بیان اینکه بسیجیان از واژه «تندرو» هراسی به دل راه  ندهید تصریح کرد: ما نگران این جملات نیستیم ما مفهوم این کلمات راعمیقا درک می کنیم. چرا به بسیجیان تندرو گفته می شود؟! وی با بیان این که تند رو درادبیات سیاسی رایج یعنی کسانی که فکر و تدبر ندارند، ابتدا و انتهای کارخودشان را محاسبه نمی کنند و دنبال منافع شخصی خوشان هستند، افزود: اما بسیجیان تند رو بودند، تند تر از بقیه به سمت خطر و به سمت خدمت به مردم می روند.  بله بسیجیان تند رو بودند. دفاع مقدس مملو از خاطرات بسیجیان در رمل های خوستان، در برف ها و قلل سر به فک کشیده کردستان است.  ما در دفاع از آرمانهای انقلاب در دفاع از فرامین امام و ولایت سراز پا نمیشناختیم واز واژه تندرو هم به هیچ وجه عصبانی نمی شوم. شما این واژه را برای کند کردن چرخ حرکت بسیج به کار می برید اما ما ودوستان انقلاب اسلامی دست شما را خواندند ما تندرو هستیم در دفاع از انقلاب، ما تندرو هستیم، بسیجیان تندرو بودند در نثار جان خودشان، بسیجیان تندرو بودن در نثار اعضا و جوارح خودشان. بسیجیان برای حضور در صحنه دفاع از حرم حضرت زینب(س)، تند رو بوده اند.

وی در عین حال تاکید کرد: ما برای منافع شخصی مان تند رو نیستیم.  ما برای پست ومقام تند رو نیستیم؛ آنها ارزانی کسانی باشد که برای آن سر و دست می شکنند و دیگران را متهم می کنند.

مسئول روابط عمومی کل سپاه درابتدای سخنان خود درتعریف بسیج گفت: وقتی می خواهیم درمورد این مولد سی و هفت ساله سخن بگوییم باید درمورد فلسفه تشکیل بسیج وکارکردهای اساسی بسیج و برداشتی که دشمن از این واژه مقدس درذهن دارد را باهم مرور کنیم تا بتوانیم راجع این مولود سی و هفت ساله سخن بگوییم. همه شما می دانید که ابتکارات و سخنان حکیمانه امام راحل (ره) دارای یک فلسفه مستحکم و با نگاه به آینده بسیار دور طراحی شده است.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.