۱۵رشته در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور افزوده شد

26 (1)هشت رشته در مــقطــــع کارشنـــاسی ارشد و هفـت رشته در مقـطع کارشنــاسی به رشتـه های دانشگـاه آزاد اسلامی واحد نیشابور اضافه شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور گفت: با تلاش‌های بسیار زیاد توانستیم رشته های زبان و ادبیات انگلیسی، مدیریت دولتی گرایش مدیریت مالی دولتی، شیمی گرایش شیمی معدنی، زیست شناسی گرایش بیوفیزیک، زیست شناسی گرایش ژنتیک، زیست شناسی گرایش علوم سلولی مولکولی، زیست شناسی علوم جانوری گرایش زیست سلولی تکوینی و زیست شناسی بیوشیمی گرایش بیوشیمی را به لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور اضافه کنیم.

دکتر جعفر سعیدی افزود: با توجه به این اتفاق مبارک، متقاضیان در مقطع کارشناسی ارشد می‌توانند نسبت به انتخاب رشته مورد نظر در تکمیل ظرفیت، ثبت نام و در سال جاری در صورت قبولی در این واحد دانشگاهی مشغول به تحصیل شوند.

وی با اشاره به افزایش رشته های کارشناسی خاطر نشان کرد: همچنین در مقطع کارشناسی رشته های حقوق و اقتصاد در شش گرایش به دیگر رشته های کارشناسی این واحد جامع اضافه که می تواند پاسخگوی خیل عظیمی از متقاضیان ادامه تحصیل در این رشته ها باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور با اشاره به اینکه ثبت نام در این رشته ها به صورت بدون آزمون خواهد بود، تصریح کرد: اقتصاد در شش گرایش اقتصاد نظری، اقتصاد بازرگانی، اقتصاد کشاورزی، اقتصاد حمل و نقل،ا قتصاد صنعتی، اقتصاد پول و بانکداری دایر می باشد که متقاضیان می توانند جهت ثبت نام به سایت azmoon.org مراجعه نمایند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور خاطر نشان کرد: هم اکنون واحد نیشابور به عنوان یک قطب علمی در شمال شرق کشور در تحصیلات تکمیلی مطرح می باشد و دانشجویان در ۱۳ رشته دکتری و با احتساب رشته های جدید در ۴۴ رشته کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل می باشند .

دکتر جعفر سعیدی در پایان بیان کرد: در مقطع کارشناسی نیز با احتساب هفت رشته افزوده شده دانشجویان در ۴۷ رشته تحصیل می کنند که علاوه بر آن هشت رشته کارشناسی پیوسته نیز در نظام آموزشی پاره وقت دایر و فعال می باشد.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.