۱۱۲ پروژه در هفته دولت نیشابور

۱۴۷ میلیارد تومان پروژه در نیشابور به بهره برداری می رسد

معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری نیشابور اظهارکرد: در بزرگداشت هفته دولت سال ۹۷تعداد۱۱۲ پروژه عمرانی با بالغ بر ۱۴۷۶میلیارد ریال اعتبار در شهرستان نیشابور افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

احمد بوژمهرانی  گفت: ۱۵ طرح کشاورزی  و تولیدی با اعتباری معادل ۲۳۵ میلیارد ریال، ۵ طرح برق رسانی با اعتباری معادل ۶۲٫۵ میلیارد ریال و۴ واحد آموزشی با اعتباری معادل۷٫۹ میلیارد ریال از جمله این طرح هاست.

بوژمهرانی یادآورشد: بهره برداری از ۷ طرح گردشگری با اعتباری معادل ۶۱۱٫۳ میلیارد ریال و۱۱طرح آبرسانی روستایی و شهری با اعتباری معادل  ۲۳۳٫۴ میلیارد ریال همچنین احداث و تجهیز ۹ واحد خدمات پزشکی و درمانی با اعتباری معادل  ۶۴٫۶میلیارد ریال از دیگر طرح های هفته دولت است.

وی افزود: در طول این هفته، ۱۶ پروژه خدمات شهری شهرداری نیشابور و شهرداری های شهرهای اقماری با اعتباری معادل ۶۴٫۳میلیارد ریال و ۲پروژه روکش آسفالت بین شهری با اعتباری معادل ۱۲۸٫۵ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

بوژ مهرانی ادامه داد: ۵ ساختمان دهیاری و ۲۹ طرح توسعه روستایی با اعتباری معادل  ۳۷٫۴ میلیارد ریال و۲ پروژه بهسازی و بازسازی ایستگاه راه آهن نیشابور با اعتباری معادل ۲۰ میلیارد ریال و۱ طرح هادی روستایی با اعتبار ۷ میلیاردریال و ۶ پروژه متوسط دیگر از پروژههای بزرگداشت  هفته دولت نیشابور است که به ثمر خواهد نشست، برنامه ریزی جهت  افتتاح و  بهره برداری ۱۱۲ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۱۴۷۶ میلیارد ریال که  که ۴۴۹ میلیارد ریال اعتبارات  بخش خصوصی ،۳۰۳ میلیارد ریال  تسهیلات بانکی و ۷۲۴ میلیارد ریال از اعتبارات  بخش  دولتی است به  افتتاح یا بهره برداری  خواهد رسید.

 

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.