گلشن، قهرمان لیگ یک فوتبال نیشابور شد

24فصل فوتبالی نیشابور در استادیوم پیر تختی روزهای پایانی خود را پشت سر گذاشت تا چهره تیم های برتر فوتبال نیشابور در دسته های «برتر»، «یک» و «دو» و نیز تیم های سقوط کننده به دسته های پایین تر مشخص شود.

این در حالی است که چهره تیم قهرمان دسته اول، با فاصله امن امتیازی که جوانان تیم «گلشن» با رقیبان خود پیدا کرده اند از دو هفته به پایان رقابت ها مشخص شده بود.

به گزارش خبرنگار «خیام نامه» تیم با اخلاق و کم حاشیه فوتبال گلشن توانست با شایستگی قهرمانی مسابقات دسته اول فوتبال شهرستان نیشابور را از آن خود کند.

این تیم دو هفته مانده به پایان مسابقات قهرمانی خود را در حالی مسجل نمود که در پایان با ۳۱ گل زده و تنها ۸ گل خورده وکسب ۲۷ امتیاز جایگاه خود را در صدر جدول دست نیافتنی کرده بود.

این تیم در حالی بدون شکست قهرمان دسته اول فوتبال نیشابور شد که اختلاف امتیازش با تیم دوم جدول ۶ امتیاز بود.

تعداد تیم های شرکت کننده در این رقابت ها که به صورت یک دوره ای برگزار می گردد، ۱۲ تیم است. به این ترتیب، گلشنی ها با برگزاری جشن قهرمانی، خود را برای حضور در دسته برتر مسابقات در سال آینده آماده می کنند.

در جدول مسابقات نایب قهرمانی به تیم شهدای محسن آباد رسید. این تیم با ۱۱ بازی و کسب ۲۱ امتیاز دیگر تیم صعود کننده به دسته برتر شناخته شد.

تیم شهدای محسن آباد در حالی به مقام نایب قهرمانی رسید که تنها یک امتیاز بیش تر از تیم سوم، یعنی تیم «ستارگان» کسب کرد.

پس از تیم ستارگان، شهرداری عشق آبادقرار گرفت که توانست ۱۸ امتیاز از این بازی ها با خود به خانه ببرد.

گفتنی است در این دوره از بازی ها تیم های «خیام معموری» و «کیان» با قرار گرفتن در پایین ترین مکان جدول، در صورت حضور در مسابقات سال آینده، باید در دسته دوم به رقابت بپردازند.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.