گرمابی: اینترنت کشور در مقایسه با درآمد مردم ارزان نیست

عضو کمیسیون صنایع و معادن، معتقد است که در شرایطی که تماس قطع شده هزینه تماس نباید از مشتری دریافت شود تا از این طریق عدم ارائه سرویسدهی مناسب تا حدودی جبران شود.

حمید گرمابی در خصوص نظارتهای دولت بر عملکرد اپراتورهای تلفن همراه، اظهار داشت: نظارت بر اپراتورهای تلفن همراهی به میزان کافی بوده، این اپراتورها خصوصی هستند و نظارت دولت بر آنها لازم است.

وی با بیان اینکه اینترنت کشور به نسبت درآمدهای جامعه ارزان نیست، گفت: میتوان با توجه به تعداد بالای مشتریان اینترنت و تلفن همراه هزینهها توسط اپراتورها کاهش پیدا کند که این مسئله نیز نیاز به کنترل بیشتر دارد.

نماینده نیشابور و فیروزه در مجلس با اشاره به این که قطع و وصل اولیه تماسهای خطوط تلفن همراه در بسیاری از موارد بهعلت بروز اشکال در سیستم اپراتور و عدم پوشش کافی آن است، ادامه داد: در شرایطی که هنوز چند ثانیه از شروع مکالمه نگذشته تماس قطع میشود. وی اضافه کرد: در برخی از مواقع چندین بار این مسئله  بدون ارائه سرویس مناسب به مصرف کننده تکرار و هزینه آن نیز در نظر گرفته میشود که باید به این مسئله نیز توجه شود.

 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه باید در شرایطی که تماس قطع شده هزینه تماس از مشتری دریافت نشود تا عدم ارائه سرویسدهی مناسب تا حدودی جبران شود، خاطرنشان کرد: سرویسهای اینترنت نیز باید مورد توجه قرار بگیرد زیرا اینترنت در کشور ما در مقایسه با درآمد مردم هنوز ارزان نیست که باید بر روی قیمتها کنترل بیشتری صورت بگیرد.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.