گرامیداشت کودکان نیشابور در هفته ملی کودکان

 

26eرییس اداره بهزیستی نیشابور با بیان این که همزمانی تشییع پیکر جان باختگان مراسم حج با هفته ملی کودک لغو جشن های سالانه آن اداره برای کودکان را در پی داشت، گفت: در عین حال برای ارج نهادن به کودکان، این سرمایه های آینده کشور بزرگداشت این هفته ملی با برنامه ریزی ویژه ای انجام شد.

حمیدرضاعلیزاده، با تسلیت جان باختن شهادت گونه جمعی از همشهریان در فاجعه منا گفت: همزمانی این رخداد ناگوار و تشییع پیکرهای مطهر جان باختگان با هفته ملی کودک (۱۵ الی ۲۱ مهر ماه) باعث شد تا به منظور رعایت روحیات شهروندان داغدار و نیز حفظ آرامش کودکان، کلیه برنامه های جشن کودکان که در سال های گذشته صورت می پذیرفت لغو گردد. اما در عین حال لزوم ارج نهادن به کودکان این سرمایه های ملی، ما را برآن داشت که با حضور تعدادی از مسئولین شهر در کنار مدیران و مربیان، این دوستداران و خدمت گذاران کودک، این هفته را گرامی بداریم.

وی ابراز امیدواری کرد که همه کودکان این سرزمین در محیطی سرشار از مهربانی و صلح پرورش یابند و آینده کشورمان در دستان افرادی توانمند، شایسته و با اخلاق قرار گیرد. امری که تحقق آن در گرو مسئولیت پذیری امروز همه ما در تربیت و پرورش کودکان، این هدایای الهی است.

علیزاده ارائه خدمات آموزشی ، فرهنگی ورزشی به حدود ۶۰۰۰ کودک در گروه های ۶ ماه تا شش سال در ۷۳ مهدکودک خصوصی شهری، ۶۸ «روستامهد» خصوصی و دو واحد دولتی در سطح شهرستان اعم از بخشهای زبرخان ، میان جلگه و مرکزی را از مهم ترین فعالیت های اداره بهزیستی برشمرد.

وی افزود: هم چنین به مناسبت هفته کودک مانند سنوات قبل طرح ارائه یک وعده غذای گرم از ۱۸ مهر در کلیه روستامهدها و مناطق محروم تا پایان سال اجرا خواهد شد که ۲۶۰۰ کودک را پوشش خواهد داد که در این امر ، نظارت برکیفیت اجرای این طرح توسعه بهزیستی و کارشناسان بهداشت خواهد بود.

وی تاکید کرد: کلیه مهدهای تحت نظارت بهزیستی برای ارائه ی خدمات خود دارای تاییدیه صلاحیت های بهداشتی، ایمنی و… می باشند.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.