کوتاه از شهرستان نیشابور

تقدیر از معلمان زبرخان

خیام نامه- هدایتیان، رئیس اداره آموزش وپرورش زبرخان گفت: از تعداد۱۹معلم پیشکسوت این منطقه به نام های محمدباقر چنارانی، محمدچنارانی، محمدجعفر شمس، سیدجوادکاهانی، سیدمحمدباقر حسینی، سیدمحمودقدمگاهی، محمدعلی ایروانی، ابوالفضل احسانی پور، یداله صدیقی، عین اله رحمانی، محمودحاجی آبادی، محمدحسین اطهری نژاد، غلامحسن بزرگی، علی اکبر برجی، حسن گنجعلی، محمدقاسم حصاری، فریده سوختانلو، صدیقه پاک جامه، فاطمه خاج بچه، در هفته معلم تجلیل و قدردانی خواهد شد.

شروع ایمن سازی فلج اطفال در فیروزه

وب دا- رحیم نیا سرپرست شبکه بهداشت و درمان فیروزه اعلام کرد: عملیات ایمن سازی تکمیلی فلج اطفال به صورت فعال وخانه به خانه در ۲۹فروردین ۹۴ پس از مراسم افتتاحیه اجرای این طرح در محوطه شبکه بهداشت ودرمان فیروزه با حضور کارشناسان وهمکاران مجموعه آغاز گردید. حفظ دستاوردهای برنامه ریشه کنی فلج اطفال در کشورمان از حساسیت ویژه برخوردار است و با توجه به هم مرز بودن کشورمان با دوکشور پولیو آندمیک پاکستان و افغانستان ضروری است.

قول وزیر برای جاده باغرود

مروی نماینده نیشابور در مجلس گفت: در سفر وزیر کشور به نیشابور مقرر شد تا برای تکمیل پروژه‌های مرکز کنترل و ادامه اجرای پروژه بلوار باغرود تا اردوگاه وزارت کشور مبلغی را پرداخت کند.

رتبه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ آزاد نیشابور

سعیدی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور گفت: با توجه به ارزیابی‌های فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی واحدها و مرکز استان خراسان رضوی، واحد نیشابور توانست با کسب ۸۲ امتیاز و با رتبه عالی از مجموع ۱۵ واحد و مرکز دانشگاهی در سطح استان در سال ۹۳ بالاترین امتیاز را کسب نماید.

نمایشگاه نقاشی «اردیبهشت»

فارس– آتشی، مسئول نگارخانه کمال‌الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نمایشگاه نقاشی «اردیبهشت» از ۲۹ فروردین تا ۳ اردیبهشت آثار بانوی هنرمند نیشابوری در نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دایر شد. در نمایشگاه نقاشی «اردیبهشت» آثار شهره دوستی شامل ۱۹ اثر رنگ روغن و با موضوع طبیعت بوده که در معرض دید عموم قرار گرفت.

وام های اشتغال بسیج

نصرآبادی مسئول بسیج سازندگی شهرستان نیشابور گفت: درسرفصل اقتصاد مقاومتی ۷میلیارد ۵۰۰ میلیون ریال وام عقود اسلامی و ۱میلیارد و۵۸۰میلیون ریال وام قرض الحسنه و در سرفصل خود اشتغالی ۵میلیارد و۵۰۰ میلیون ریال وام عقوداسلامی درسال گذشته به بسیجیان پرداخت شد که برای ۱۸۸ نفر به طور مستقیم شغل ایجاد شد.

فعالیت ۲۴ کتابخانه مساجد

شبستان: حسین‌آبادی، مسئول دفتر نمایندگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان نیشابور با اشاره به فعالیت ۲۴ کتابخانه در کانون‌های فرهنگی هنری این شهرستان خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۱۴۶ کانون فرهنگی هنری در شهرستان نیشابور و فیروزه فعال هستند و در کنار فعالیت کتابخانه‌های دارای مجوز، تمامی کانون‌های مساجد شهرستان از تعدای قفسه کتاب جهت استفاده عموم نمازگزارن بهره مند هستند.

نماینده سازمان بهداشت جهانی در بیمارستان حکیم

وب دا- زارع پور، مسئول روابط عمومی بیمارستان حکیم از بازدید نماینده سازمان بهداشت جهانی به همراه ۳ نفر از اعضای گروه وبازدید از فعالیتهای انجام شده در بیمارستان از بخشهای اطفال – داخلی و ICU و آشنایی با بیمارستان خبر داد. در این بازدید که حدود ۳ ساعت به طول انجامید ضمن مشاهده نحوه انجام فعالیتها در خصوص بهداشت دست وارزیابی برنامه کنترل عفونت با همراهیان و بیماران نیز مصاحبه های انجام دادند .

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.