کنسرت شهرام ناظری هم لغو شد

فرمانداری با کنسرت هماهنگ شده ی شورای شهر هم مخالفت کرد:

کنسرت شهرام ناظری هم لغو شد

در یک سال گذشته، همیشه بین شورا و شهرداری تنش بود

سخنگوی شورای شهر از مخالفت فرماندار و شورای تامین شهرستان با کنسرت شهرام ناظری، که به مناسبت برگزاری «هفته فرهنگی نیشابور» پیش بینی شده بود خبر داد.

صائب‌نیا، روحانی عضو شورای شهرو سخنگوی این شورا ‌شهر روز سه شنبه، بیست و پنج شهریور ماه به خبرنگاران گفت که در برگزاری هفته فرهنگی با شورای تامین به این مشکل برخورد کردیم که قرار بود در اختتامیه برنامه هفته فرهنگی، برگزاری کنسرت شهرام ناظری را داشته باشیم اما شورای تامین مخالفت کرد و با پیگیری شفیعی کدکنی و مهندس مظفری و با این تاکید که محتوای این کنسرت، اشعار حافظ است، قرار شد که سعی کنیم این کنسرت برگزار شود.

پیش از این، فرماندار نیشابور و رییس شورای تامین شهرستان، که از دوره دوم ریاست محمود احمدی نژاد در نیشابور منصوب شده است، سال گذشته و هنگام برگزاری یک کنسرت دیگر گفته بود: تا من در این شهرستان هستم اجازه برگزاری کنسرت در نیشابور را نخواهم داد.

سال قبل همیشه در شورا تنش داشتیم

در ادامه نشست با خبرنگاران در محل سالن جلسات شورا، سخنگوی شورا با بیان این که تغییرات هیئت رئیسه شورا بر اساس قانون است اظهار داشت: در سال گذشته همیشه تنشی بین شورا و شهرداری بود که صدمات زیادی داشت و به مرز استیضاح هم رسید. وی افزود: اعضای هیئت رئیسه قبلی جزء خوبان هستند ولی این نظر در تعداد کثیری از اعضای شورا وجود داشت که تغییرات لازم است.

وی در واکنش به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا بحث استیضاح شهردار در دستور کار هیئت رئیسه جدید شورا قرار دارد یا خیر، با توجه به اینکه این افراد همان تیمی هستند که بحث استیضاح شهردار را دنبال کردند، اظهار داشت: اگر بخواهیم شهردار را تغییر بدهیم پیشرفت شهر چندین سال عقب می‌ماند، بنابراین مجموع اعضای شورا قصد تغییر شهردار را ندارند و این شایعه ‌کذب است. وی افزود: ما در حال حاضر فردی بهتر از ‌آقای زرندی برای شهرداری نداریم که بتواند با این وضعیت رکود، سرمایه‌گذاران را جذب کند.

وی در پایان نشست اظهار داشت: پس از این نشست در جلسه شورای شهر ثمانه سکاکی نایب رئیس شورای شهر، در سخنرانی پیش از دستور از حواشی زیاد پیرامون شورای پیشین که اقدامات مناسب را از متن به حاشیه برده بود، سخن گفت و اضافه کرد: این نکته می تواند بزرگترین نقطه ضعف در کارنامه شورای چهارم در سال اول فعالیت باشد.

لیلا کاشفی نیز در نطق خود با بیان اینکه خدا را گواه می گیرم که برای این صحبتم هماهنگی با آقای صادقی نشده است، اظهار داشت: من به ۳۵ هزار نفری که به آقای صادقی رأی دادند و ۱۳ نفری که برای ریاست دوره قبل به ایشان رای دادند تبریک می گویم چراکه ایشان در اوج پاکدستی، خدمت و کار بی وقفه، بدون مصلحت اندیشی، ناظر و پرسش گر در همه جا حضور داشتند.

آزاده مهدیار

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.