کشف ۱۰۰۰ دستگاه پخش خودرو از یک نفر

شهروندان مال باخته به پلیس مراجعه کنند

پلیس نیشابور از دستگیری ۲ متهم و رمزگشایی از سرقت های سریالی لوازم خودروها و کشف یک هزار دستگاه ضبط و پخش خودرو از مخفی گاه یکی از دستگیر شدگان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، با گزارش سرقت های سریالی وسایل و قطعات خودروهای سواری در شهرستان و اعلام شکایت مال باختگان، دستورهای لازم برای پیگیری سریع پرونده به  پلیس آگاهی نیشابور صادر شد. در پی این دستور، کارآگاهان مبارزه با سرقت پلیس آگاهی نیشابور در ماموریتی ضربتی و پس از بررسی دقیق و علمی سرنخ های موجود، یکی از عاملان اصلی این سرقت ها را چهره زنی و شناسایی  کردند.

کارآگاهان نیشابوری پس ازچند ساعت کنترل و مراقبت های نامحسوس و دراقدامی غافلگیرانه، متهم شناسایی شده را دستگیر کردند. متهم که با تناقض گویی قصد انحراف مسیر تحقیقات پرونده را داشت اما در برابر شواهد و ادله موجود ناچار به بیان حقیقت شد و در مرحله اول تحقیقات، تنها به ۵فقره  سرقت اعتراف  کرد و نشانی مالخر اموال مسروقه را نیز به کارآگاهان داد.

به گفته فرمانده انتظامی شهرستان، با این اقرار متهم، پلیس پس از هماهنگی با مقام قضائی مالخر اموال مسروقه را نیز دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه متهم یک هزار دستگاه ضبط و پخش سرقتی خودرو کشف کرد.

سرهنگ «دهقان پور» افزود: با توجه به گستردگی سرقت ها، تحقیقات پرونده برای شناسایی و دستگیری دیگر عاملان این سرقت های سریالی از متهمان دستگیر شده ادامه دارد.

پلیس از شهروندان مال باخته و شاکیان پرونده برای پیگیری شکایت و شناسایی اموال مسروقه خواسته که هر چه سریع تر به اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی واقع در خیابان ۱۴ معصوم نیشابور مراجعه و یا با شماره تلفن های ۲۱۸۵۰۴۶ و ۴۳۳۵۳۱۱۸ تماس بگیرند.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.