«کرخی» سکان فرهنگ و هنر نیشابور را به دست گرفت

«کرخی» سکان فرهنگ و هنر نیشابور را به دست گرفت

میرعلمدار– طی حکمی ازسوی مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان رضوی، عباس کرخی، از فرهنگیان باسابقه نیشابور، به عنوان رییس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان منصوب شد.

حسین اکبری قائم مقام مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان رضوی در جلسه معارفه رییس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور در جمع کارکنان این اداره اظهار کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با درک جایگاه شهر نیشابور فردی صاحب نام، هنرمند، بومی ولایق و توانمند درشهرستان را برای این اداره برگزیده است و ما هر کاری از دست مان برآید، برای این شهر فرهنگی انجام می دهیم.وی گفت: نیشابور دارای جایگاه معنوی به مناسبت حضور امام رضا (ع) و ثبت حدیث سلسله الذهب در این شهر است و دارا بودن فرهیختگان، اندیشمندان و هنرمندان در طول قرون و اعصاراز امتیازات بارز این ابرشهر است.

عباس کرخی نیز یاد آور شد: امیدوارم با اهتمام و همکاری تمامی فرهیختگان، هنرمندان، اندیشمندان، مسوولین و کارکنان کارهایی را که در سطح استانی و ملی برای این ابرشهر فرهنگی ایران تعریف شده به سرانجام برسانیم و من معتقد هستم که کار در نیشابور در حد چند استان کشور است.

در این مراسم حکم ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور که توسط سید سعید سرابی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی تحریر شده به عباس کرخی ابلاغ گردید واز خدمات خلیل اله عراقی سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور تجلیل شد.

شایان ذکر است عباس کرخی دارای کارشناس ارشد ادبیات فارسی است و پیش از این در کسوت آموزگاری در آموزش و پرورش داخل و خارج کشور مشغول به خدمت بوده است. وی از جمله شاعران و نویسندگان مطرح نیشابور است.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.