چهره ها و گفته ها

21در مقابل ارزش ها، معیشت و جیب مردم را بر سر نیزه کرده اند

نماینده پیشین ولی فقیه در بسیج شهرستان می گوید: امروز مانند جنگ صفین، که قرآن را بر سر نیزه کردند، گروهی معیشت و جیب مردم را بر سر نیزه کرده اند.

غلامرضا شرعی در یادواره ۴۵ شهید ورزشکار وگرامی داشت ششمین سالگرد شهادت سردار شهید  شوشتری و شهدای وحدت در فرهنگسرای سیمرغ نیشابور گفت: معیشت در سایه حفظ ارزشها و مبارزه با دشمن تعریف می شود .

وی با بیان این که امروز دو جریان در مسائل جهانی وکشوری وجود دارد، که با هم تعارض پیدا می کنند! افزود: یکی روح حقیر و دیگری روح بزرگ دارد. روح های کوچک دنبال مسائل مادی هستند اما روح های بزرگ دنبال ارزش ها وکرامت های انسانی هستند که شهدا برای آن ها جان دادند.

امام جمعه پیشین شهرستان فیروزه با بیان این که روح های حقیر برای عملیاتی کردن اهدافشان  قرآن را بر سر نیزه کرده اند اظهارداشت: قرآن امروز با قرآن آن روز در جنگ صفین فرق دارد و آن معیشت وجیب مردم می باشد.

نماینده پیشین ولی فقیه در سپاه نیشابور با بیان این که چه کسی نمی خواهد معیشت مردم درست شود؛ عنوان داشت: می خواهند نیروهای «ارزشی و پاکار» انقلاب  را مخالف معیشت مردم وانمود کنند! آیا واقعا برای نیروهای ارزشی، معیشت مردم مهم نیست ؟ این ها بودند که زندگی شان را برای مردم گذاشتند وامنیت که بستر معیشت است را بوجود آوردند .

وی درادامه به مرام و روحیه ورزش پهلوانی اشاره کرد واز کمرنگ شدن روحیه پهلوانی در برنامه های ورزشی انتقاد کرد .

شرعی تصریح کرد: مرام  ورزشکار اینگونه است که اگر کشورمورد تهاجم قرار گرفت، باید بجنگد،چرا که روح پهلوانی نمی تواند ظلم را ببیند وساکت بنشیند،نمی تواند انحراف را ببیند و سکوت کند.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.