چهره ها و گفته ها فرمانده سابق بسیج هم وارد کازار «ادعا علیه اصلاح طلبان» شد!

فرمانده سابق بسیج نیشابورگفت: استراتژى اصلاح طلبان درانتخابات پیش رو ثبت نام حداکثری  است تا درجریان عبور از فیلترشورای نگهبان نیروی کافی برای رسیدن به  اهداف شان وجود داشته باشد.

سرهنگ علی معدنی، فرمانده سابق بسیج نیشابور، که سابقه یک دوره تلاش ناکام برای دست یابی به کرسی نمایندگی مجلس را هم در کارنامه دارد، هفته گذشته در یادمان یک از شهدای روستای علی آباد مدعی شد: خود اوباما(!)، وزیرامور خارجه اش و سناتورهای آمریکایی اذعان کردند که باید با نفوذ سیاسی راه را برای ورود اصلاح طلبان به مجلس و تصاحب کرسی های آن باز کرد وبا کمک آنها کار نظام و انقلاب رایکسره کرد.

این نظامی، که خود یک بار شانس ش را برای نماینده مجلس شدن آزموده است، با بیان این که دارند کار می کنند و نظارت شورای نگهبان را زیر سوال می برند، ابراز امیدواری کرد: بابصیرت وعمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری باردیگر مملکت را بر «بال ملائک» بنشانیم.

وی ادامه داد: امروز به برکت خون شهدا وایستادگی مردم به جایی رسیدیم که ۵ قدرت برتر دنیا با ما برسر یک میز می نشینند و مذاکره می کنند. این درحالی است که درنظام قبل سربازان امریکایی حق توحش در ایران می گرفتند .

وی درادامه با گلایه ازبرخی فیلمسازان  گفت: یک عده طوری فیلم می سازند که گویا جان نیروها برای فرماندهان بی ارزش بوده و بدون برنامه و تدبیرعملیات انجام می شد. این درحالی است که تلفات سنگین عراقی ها وقریب به۳۱۸ هزار کشته به دست همین رزمنده ها اتفاق افتاد.

یادواره شهید عیدمحمد علی آبادی هم زمان با دفاع مقدس در مسجد روستای علی آباد برگزار شده بود.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.