پیش بینی انصاری راد از آینده سیاسی روحانی

IMG14561559فحاشان و تهمت زنندگان نه اصولگرایند نه پایبند به دین/ فعالیت تندروها به ضرر اصولگرایان واقعی است

نماینده پیشین مردم نیشابور در سه دوره مجلس می گوید: دولت باید در کمال شفافیت و بدون ذره‌ای پرده پوشی آنچه که هست و تحویل گرفته و انجام داده را برای مردم توضیح دهد و مردم بپذیرند که با یک دولت شفاف و آزاد روبه رو هستند.

حسین انصاری راد نماینده مردم در دوره های اول، پنجم و ششم مجلس در گفت‌وگو با «نامه نیوز» در خصوص هجمه‌های اخیر علیه حسن روحانی گفت: همه ما مسلمانیم و به قرآن و خدا اعتقاد داریم، عده‌ای حسن روحانی را خیانتکار خوانده‌اند این نسبت حتی به یک انسان عادی هم غیر قابل قبول است چه برسد شخص دوم مملکت اسلامی. تهمت  و افترا از گناهان کبیره است.

وی تصریح کرد: خیلی برایم عجیب است که برخی از آقایان این گونه تهمت می‌زنند و روحانی را خیانت کار می‌خوانند، تهمت خیانت نسبت کمی نیست، اگر خائن است خوب در کدام دادگاه به اثبات رسیده است. چه کسی این موضوع را تایید کرده است. اصلا ایشان در کدام زمینه به ملت ایران خیانت کرده است.

انصاری راد ادامه داد: معتقدم افرادی که اینگونه تهمت می‌زنند و فحاشی می‌کنند نه اصولگرا و نه پایبند به دیانت هستند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با اشاره به اختلاف میان اصلاح‌طلبان و اصولگرایان گفت: اصولگرایان معتقد و واقعی انسان‌های اصیل و باخدا هستند که فقط در کیفیت اجرا با اصلاح‌طلبان اختلاف دارند و این هم هیچ گونه اشکال و ایرادی ندارد؛ در مرحله اول باید بنشینند و با یک دیگر گفت‌وگو و اختلافات را حل و فصل کنند در نهایت صندوق رای است که قاطع خواهد بود.

وی تاکید کرد: اختلاف میان این دو جریان بر سر کیفیت و نوع اجرای احکام است و نه در اصول و اعتقادات.

انصاری راد با بیان این که این تخریب‌‌ها قطعا به ضرر اصولگرایان تمام خواهد شد، خاطرنشان کرد: اصول گرایان باید هرگونه که شده است جلوی این تندروان را بگیرند زیرا قطعا همه چیز در نهایت به ضرر آنان خواهد شد. رئیس‌جمهور کشورمان سعی کرده است به وظایف خود در قانون اساسی عمل کند و در این راه مصمم است ومردم هم این موضوع را به خوبی درک می‌کنند.

نماینده پیشین نیشابور در مجلس درباره آینده سیاسی حسن روحانی ادامه داد:حسن روحانی رئیس‌جمهور دور بعدی است. انصاری راد با بیان این که روحانی وعده‌هایی داده است، خاطرنشان کرد: ایشان وعده ارتباط و تعامل با جهان را مطرح کردند که این موضوع را در گفت‌وگوهای هسته‌ای و روابط با جوامع بین‌المللی می‌توان مشاهده کرد، روحانی روی این مسئله بسیار جدی است و در حد توان به وعده‌هایش عمل کرده است

وی افزود: ایشان وعده مبارزه با فساد را مطرح کرده است که البته نواقصی راهم می‌توان مشاهده کرد، که بخشی از آن مربوط به گذشته است و بخش دیگر مربوط به زیرساخت‌ها.

این فعال سیاسی یادآورشد: دولت باید در کمال شفافیت و بدون ذره‌ای پرده پوشی آن چه که هست و تحویل گرفته و انجام داده را برای مردم توضیح دهد و مردم بپذیرند که با یک دولت شفاف و آزاد روبه رو هستند ، که خدا را شکر این گونه هم هست.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.