پیام مجمع مشورتی اصلاح طلبان نیشابور به همشهریان گران قدر

سیشسهمشهریان عزیز، مردم فهیم نیشابور و شهر فیروزه !

زبان قاصر است از تحسین شما مردمی که با حضور هوشمندانه و مسئولانه خود ثابت کردید که خردمندانه از حق انتخاب خویش به نفع اصلاح امور بهره می برید .

درود خدا بر شما باد که درخواست خادمان این دیار و مصلحان همیشگی و مورد اعتماد خویش را اجابت گفتید و شجاعانه به میدان حمایت آمدید و کاری کردید کارستان.

سر تعظیم فرود می‌آوریم در برابر عظمتی که آفریدید و آفرین می‌گوییم به یکایک شهروندان شریفی که در این فرصت اندک چندروزه، هر کدام ستادی شدند در معرفی و تبلیغ فرزند خردمند این دیار که حضورش سطح نمایندگی این شهر را در شأن عظمت علمی و جایگاه فرهنگی و تاریخی نیشابور ارتقا داد.

این پیروزی و موفقیت جز با حمایت خاموش ولی پرشکوه و خروشان شما مردم از همه طبقات و صنوف و مناطق، میسر نمی‌شد که بی ادعا و خالصانه آستین همت بالا زدید و به سان امواج زیرین بحر در هم  شدید و برخاستید و اقیانوس مشارکت در تعیین سرنوشت خویش را رقم زدید.

به سهم خویش و با تمام وجود ، این انتخاب شایسته را به تک تک همشهریان عزیز و به ویژه شخصیت فرهیخته و خردمند جناب آقای دکتر حمید گرمابی که بر اساس مسئولیت‌پذیری قبول حضور فرمودند و نیز دیگر منتخب مردم شریف نیشابور، سرکار خانم هاجر چنارانی و حامیان گرامی شان صمیمانه تبریک عرض نموده و ازخداوند بزرگ مسئلت می نماییم که این انتخاب، منشأ خیر و برکت و همکاری متقابل برای تغییرات بایسته در شهر و میهن مان گردد .

و به همه همشهریان عزیزمان نیز تعهد می‌دهیم که اگر تا امروز به عنوان حامی در کنارجناب آقای دکتر گرمابی بودیم، اکنون و تا انتهای دوره ایشان به عنوان نماینده مردم، در پیگیری مطالبات شان به وی یاری خواهیم رساند و پیگیر برنامه های «تدبیر خردمندان» خواهیم بود.

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت

آری به اتفاق جهان می توان گرفت

مجمع مشورتی اصلاح طلبان نیشابور

ستاد انتخاباتی دکتر حمید گرمابی

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.