پیام قدردانی دکتر گرمابی از مردم

untitled-3منتخب اول مردم نیشابور در انتخابات مجلس شورای اسلامی در پیامی از مردم نیشابور تشکر کرد.

متن پیام حمید گرمابی چنین است:

«مردم شریف و فرهیخته نیشابور!

حضور و مشارکت چشم گیر شما در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، امید جدیدی را در مسیر تلاش برای اصلاح امور به وجود آورد.

ورود این جانب به عرصه انتخابات نیز بنابر احساس وظیفه و در پاسخ به نیاز کشور و زادگاه م به وجود نیروهای متعهد و متخصص، همراه با دیدگاه های اعتدال و اصلاح در بالاترین مرجع قانون گذاری بود، که با شروع رقابت ها و ظهور شور و شوقی وصف ناپذیر در کلیه اقشار مردم  فهیم و مسلمان نیشابور، بیش از پیش یقین حاصل کردم که وجود این فرزند کوچک شما در این عرصه، ضروری بوده است.

اکنون که با رأی قاطع خود این حقیر را مورد حمایت بزرگوارانه خویش قرار داده اید، ضمن سپاس و ادای احترام به یکایک شما عزیزان گرانقدر و همه شخصیت های محترم جامعه و گروه های اجتماعی و نیروهای سیاسی و مذهبی که این جانب را مورد حمایت و همراهی صمیمانه خویش قرار دادند، از خدای بزرگ مسئلت می نمایم تا در پاسداری از امانتی که در اختیارم گذارده اید یاری ام کند و در این مسیر تعهدآور نیز همچنان مرهون پشتیبانی و راهنمایی های شما قرار گیرم.

فرصت را مغتنم شمرده و به تمامی شهروندان عزیز، به ویژه جوانان، دانشجویان، فرهنگیان معظم و همه عزیزانی که خالصانه و بی توقع در تلاشی بی وقفه در این مدت، بار سنگین فعالیت تبلیغاتی این جانب را درسطح شهرستان و فضای مجازی بر دوش گرفتند، خداقوت عرض نموده و تشکر ویژه خودم را اعلام نمایم.»

خدمتگزار شما

حمید گرمابی

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.