پیام انصاری راد برای پویش « هزار نیشابوری»

فروغ خراشادی/ پویش «هزار نیشابوری» پای پرچمدار اصلاحات نیشابور را هم به عرصه باز کرده است.

در پی درخواست دکترعظیمی نژاد، رئیس دانشکده ی علوم پزشکی نیشابور، از نمایندگان دوره های مختلف مجلس شورای اسلامی، حسین انصاری راد نیز پیامی خطاب به مردم نیشابور منتشر کرد . در بخشی از پیام می خوانیم: امید است همشهریان عزیز جزء محسنین قرار گیرند و با بذل مساعدت کافی به قرب الهی نائل آیند.

پویش هزار نیشابوری که با شعار «برای قلب هایی که دوست داریم کنارمان باشند»، شکل گرفته است، فراخوانی برای جلب مشارکت همشهریانی است که با نیک اندیشی و همراهی شان در تکمیل و تجهیز اتاق عمل قلب باز بیمارستان ۲۲ بهمن نیشابور، اثری ماندگار از خود به یادگار می گذارند.

حسین انصاری راد، نماینده  مردم نیشابور در دوره های اول، پنجم و ششم  مجلس شورای اسلامی توجه به این پروژه را که با حیات و ممات انسان ها سرو کار دارد، از اوجب واجبات در دیانت اسلام بر می شمرد. وی از مسئولین دریافت کننده ی کمک ها نیز خواست که در ارائه ی گزارش هزینه ها و دریافت ها به مردم اهتمام ورزند.

اگر چه وعده ی تخصیص اعتبارات یک میلیارد تومانی وزارت بهداشت، هنوزعملی نشده است، اما انتظار می رود کارزار انسجام یافته ی «هزار نیشابوری» با حضور نیکان و نیک اندیشان همشهری، همچنین پیام و همراهی افرادی که امین مردم هستند، به سرانجام برسد.

متن کامل پیام نماینده ی دوره های اول، دوم و ششم نیشابور در مجلس شورای اسلامی به قرار زیر است:

پروژه فوق با توضیحات رئیس محترم دانشکده، جناب دکتر عظیمی نژاد، با حیات و مرگ انسان ها سر وکار دارد و این از اوجب واجبات در دیانت اسلام است. امید است همشهریان عزیز و دیگر انسان های نیکوکار از بذل مساعدت کافی به قرب حضرت حق متعال، نائل شوند و جزء محسنین قرار گیرند که « ان الله لایضیع اجرالمحسنین»

توفیق مؤسسات و کارگزاران را از خداوند متعال مسئلت می کنم. به جاست مسئولین دریافت کننده کمک، از هزینه ها و دریافت ها به مردم گزارش کنند.

حسین انصاری راد ۱۷ آذر۱۳۹۶

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.