پلیس مایه آرامش مردم باشد

th_20160425100407416امام جمعه شهرستان نیشابور در دیدار با فرمانده انتظامی شهرستان گفت : باید عامه مردم با مشاهده پلیس احساس آرامش نمایند.

به گزارش معاونت اجتماعی نیروی انتظامی، امام جمعه نیشابور، در دیدار صمیمانه با فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور و همراهان ش با اشاره به جایگاه و موقعیت خاص شهرستان خاطر نشان کرد: نیشابور شهری است که مردم ولایت مدار آن در طول تاریخ نشان داده اند که مردمانی در راه دفاع از ارزش ها پیشتاز می باشند و این مردم شایسته خدمت و تلاش مسئولین اند.

مقری موذن در ادامه تصریح کرد: پلیس سرباز ولایت است و فرمایش مقام معظم رهبری در رابطه با پلیس که به مجاهدان فی سبیل ا.. اشاره فرمودند برای این نیرو بالاترین افتخار محسوب می شود.

امام جمعه تاکید کرد: آن چه مهم است باید عامه مردم با مشاهده پلیس احساس آرامش نمایند، مگر کسانی که مخل آرامش و امنیت هستند.

رییس شورای فرهنگ عمومی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به روایات و احادیث در خصوص رعایت حق الناس تاکید فرمودند :دقت و رعایت حق الناس از جانبه همه مردم و مسئولین در تمامی زمینه ها  موضوع بسیار مهمی است که همه باید خود را ملزم ومقید به این موضوع نمایم چرا که روزی باید در پیشگاه خداوند متعال پاسخگو باشیم .

وی با بیان برخی آسیب های موجود در شهرستان ،خواستار انجام کار کارشناسی و برنامه ریزی در جهت رفع آن ها شد.

مقری موذن، همچنین قانون را فصل الخطاب برشمرده و با توصیه همگان به رعایت قانون و مقررات بر حمایت خود از پلیس شهرستان تاکید کردند.

در این دیدار سرهنگ اکبر آقابیگی فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور گفت: رویکرد جامعه محوری پلیس باعث شده که مردم پلیس را در کنار خود احساس نمایند و تمام تلاش ما در جهت خدمت رسانی به مردم عزیز و جلب رضایت شهروندان است.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.