پبام تشکر و انتقاد محمدرضا دولت آبادی

5محمدرضا دولت آبادی، نماینده دوره ششم مجلس شورای اسلامی با صدور نامه ای از لطف و محبت هواداران ش و مردم در حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه تشکر کرده و از محدود شدن حق انتخاب مردم انتقاد کرد.

این نماینده پیشین مجلس در نامه ای خطاب به همشهریان گرامی، مردمان دلیر شهرستان های نیشابور و فیروزه و بخش های تابعه، نوشته: عرصه انتخابات بی شک مهمترین تبلور خواست و اراده مردم است و برگزاری باشکوه و پر شور انتخابات به پیوند گسترده و مستحکم ملت و نظام برآمده از خواست مردم بنیانی دوباره می بخشد. پس از انتخابات سال ۱۳۹۲ ریاست جمهوری که با حضور آگاهانه مردم برگ زرینی در تاریخ کشور رقم خورد انتظار می رفت انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به کانونی برای نمایش اراده و خواست همگانی ملت تبدیل شود و تاکید و اصرار مقام معظم رهبری بر موضوع حق الناس، زمینه را برای مشارکت حداکثری رای دهندگان و نامزدها فراهم آورد.

وی با عنوان نمودن آن که خوشبختانه در مرحله ثبت نام و اعلام نظر هیئت های اجرایی شاهد حضور گسترده کاندیداهای محترم بودیم تا همه کسانی که دل در گرو آبادانی این مرز و بوم دارند از حق انتخاب حداکثری برخوردار شوند، اضافه کرده: دیری نپایید که با اعلام نظر هیئت های نظارت و شورای نگهبان این امید بزرگ به یاسی همه جانبه تبدیل شد و عملا حق انتخاب مردم به انتخاب کاندیداهای یک طیف خاص تنزل داده شد. وی با طرح این پرسش که: آیا شگفت آور نیست در حالی که رهبر معظم انقلاب همگان، حتی مخالفین نظام را به شرکت در انتخابات دعوت می نمایند، تعداد زیادی از وفاداران و دل بستگان به نظام و کشور از حق رای دادن به کاندیداهای مورد نظر خود محروم بمانند؟ اضافه می کند: برای ثبت در تاریخ و استحضار همشهریان عزیزم اعلام می کنم که اینجانب به دلیل برخوردهای صورت گرفته در ادوار گذشته و رد صلاحیت های بدون دلیل و مستند شرعی و قانونی، بدوا قصد حضور در صحنه انتخابات را نداشتم اما با توجه به فضای بوجود آمده و دعوت و اصرار فراوان جمع زیادی از همشهریانم که بزرگوارانه اینجانب را لایق خدمتگزاری خود دانسته وارد عرصه انتخابات شدم تا آنچه در توان دارم در جهت رفع مشکلات همشهریان عزیز و سرافراز بکوشم . استقبال بی سابقه شما مردم عزیز در دیدار ها و ملاقات های حضوری و اظهار لطف و محبت همه عزیزان و سروران گرام بار مسئولیتی سنگین برای بنده بود زیرا در نگاه و کلام شما یافتم که خسته از مشکلات و بی تدبیری ها، امید به کسی دارید که صدای شما را بشنود و خواسته هایتان را پیگیری نماید .

دولت آبادی افزوده: همان گونه که استحضار دارید علیرغم اینکه صلاحیت اینجانب در هیئت محترم اجرایی مورد تایید قرار گرفت اما متاسفانه مراجع نظارتی و شورای نگهبان صلاحیت اینجانب را رد و فرصت خدمت و پاسخ به لبیک و امید مردم را از من سلب نمودند.

او با بیان این که شکایت خود را به روز قیامت (یوم تبلی السرائر) واگذار می کند، افزوده:  شرمندگی خود را از ناامید شدن شما مردم بزرگوار که امیدها و آرزوهای خود را در انتخاب اینجانب جستجو می کردید ابراز می دارم.

بر خود لازم می دانم متواضعانه وفاداری و همت بی دریغ تان را ارج نهاده و دستان پر مهرتان را به نشان قدردانی و سپاسگزاری بفشارم، با توجه به این که فعلا امکان قدردانی حضوری و یا تلفنی برایم میسر نیست بنابراین از عموم مردم نجیب و شریف شهرستان های نیشابور و فیروزه و بخش های تابعه که اینجانب را مورد محبت و الطاف خویش قرار داده اند بی نهایت سپاسگزاری می نمایم. یقین دارم که جبران محبت های بی شائبه شما مردم شریف برایم سهل و آسان نخواهد بود، اما از آن یگانه بنده نواز و خداوند قادر متعال تقاضامندم به لطف و کرمش، همه عزیزان را مورد عنایت ویژه خود قرار دهد. عزت، سربلندی و سرافرازی عموم مردم آرزوی من بوده و خواهد بود.

این نماینده پیشین مجلسدرپایان تصریح کرده است:  در پی سوالات مکرر دوستان و سروران گرام از کاندیدای خاصی حمایت نکرده و حق انتخاب را به شما مردم عزیز واگذار و ضمن طلب حلالیت شما را به خدای بزرگ می سپارم.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.