پاک سازی بام های طلایی ییلاق خرو

خرو، مرشدلو- توسط دو سمن حامیان سبز بام های طلایی شهر خرو و سمن حامیان طبیعت نیشابور حاشیه جاده نیشابور به مشهد به طول ۳ کیلومتر از زباله پاکسازی شد.

مسئول سمن حامیان سبز بامهای طلایی شهر خرو گفت: این اولین برنامه پاکسازی طبیعت توسط این سمن تازه تاسیس است که با حضوور ۴۰ نفر از اعضای افتخاری و دوستداران طبیعت برنامه پاکسازی اجرا شد.

محمد قدمیاری افزود: هدف از تشکیل این سمن کمک به بهداشت و حفظ طبیعت بکر و ییلاقی شهر خرو و همچنین کمک به حس مطالبه گری مردم نسبت به آلایندگی واحدهای آلاینده در شهرک صنعتی خیام که در مجاورت این شهر قرار دارد می باشد.

وی گفت : اگر در خصوص سمن ها و اهداف عام المنفعه بودن آنها به مردم اطلاع رسانی گردد قطعا به وجود روحیه حس مشارکتی که در مردم سراغ داریم تعداد زیادی از مردم بصورت خود جوش و افتخاری در این سمن ها عضو می گرددند که باعث زیبا ماندن طبیعت به دور از هر زباله می شود.

قدمیاری همچنین از مشارکت و همکاری خوب شورای اسلامی و شهرداری و کلانتری خرو و گروه حامیان طبیعت و بهداشت محیط شهرستان نیشابور در اجرای این برنامه تقدیر و از سایر اداره های دولتی و خصوصی هم خواست که در اجرای این برنامه های پاکسازی حامیان سبز بامهای طلایی شهر خرو را همراهی نمایند.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.