یک خبرنگار خوش تیپ واگذار می شود!

یک خبرنگار خوش تیپ واگذار می شود!

هفته ی گذشته ستون آزاد را با هندوانه تمام کردیم و این دفعه با هندوانه آغاز می کنیم. موضوع هم پیدا شدن نوعی هندوانه های سرخ خوش رنگ اما بی مزه است. پرس و جو کردیم آگاهان گفتند این ها را با رنگ قرمز آبیاری می کنند این ریختی می شوند! بیشتر پرس و جو کردیم گفتند این بلا را بر سر گوجه فرنگی و هویج هم می آورند. عجب! حالا روغن پالم و امواج پارازیت زا و بنزین های آلوده را به گردن مسئولان انداختیم این جا دیگر مقصر کیست؟ گویا فرهنگ بزن در رو بدجوری دامنگیرمان شده. هر کس به فکر سود آنی خودش است حالا به هر قیمتی که شده. آیا این رنگ ها هم ممکن است سرطان زا باشند؟ یک مسئول بهداشتی می گوید هنوز که مورد خاصی از مرگ و میر به خاطر مصرف این محصولات گزارش نشده اگر چن نفری مردند احتمالا اقداماتی خواهیم کرد!

واگذار می کنیم!

در شماره پیشین خیام نامه یک برگه آگهی تبلیغاتی هم منتشر شده بود که لابد دیدید و در جریان نیازمندی های شهرستان نیشابور قرار گرفتید. اما یک نکته ی جالب در این برگه، اعلان واگذاری پیاپی مشاغل بود مثلا: واگذاری مغازه ساندویچی، واگذاری دستگاه بستنی قیفی، واگذاری کارواش، واگذاری یک واحد دامداری، واگذاری کندوی زنبور عسل، واگذاری موبایل فروشی، واگذاری شرکت تولیدی صنعتی، واگذاری یخچال سه درب و غیره! ظاهرا بازار کار بدجوری درب و داغان است. همه در حال واگذاری هستند بد فرم! با این اوضاع و احوال می ترسم به زودی آگهی واگذاری نشریه خیام نامه هم در همین نشریه چاپ شود.

از یمن تا یسار!

خوشحالیم که دوستان عزیز صدا و سیمایی یا همان رسانه ی مثلا ملی سرگرمی تازه ای پیدا کرده اند و این روزها چپ و راست از اوضاع نابسامان یمن گزارش پخش می کنند. من که کشته مرده ی آن خبرنگار خوش تیپ یمنی هستم. همان که می گوید صیدا و سیما…صنعا! یک روز با تی شرت اندامی می آید، یک روز با پیراهن یقه دیپلمات، یک روز با کت و شلوار، یک روز پیراهن آستین کوتاه یک روز هم با همان لباس راحتی های خانه شان. هرچه هست به یُمن این خبرنگار یَمنی فهمیدیم مردم در یمن شلوغ و پلوغ کرده اند اما خبرنگار تلویزیون ایران راست راست وسط تظاهر کنندگان راه می رود و گزارش پخش می کند. حتی با یکی از مجروحان مصاحبه
می کند و از سوی دولت یمن اخراج هم نمی شود. تلویزیون ایران با سخنگوی مخالفان، مصاحبه زنده تلویزیونی می کند و البته این کار دخالت در امور داخلی کشوری دیگر نیست. مردم یمن می گویند از اقدامات خشونت بار پلیس فیلم گرفته ایم و می خواهیم به دادگاه ارائه دهیم.عجب رویی دارند ها!

طنز خیام نامه

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.