… و با آرامش شلیک کرد! (طنز خیام نامه)

… و با آرامش شلیک کرد!

در همین نشریه، دو شماره قبل از رییس مخابرات خواستیم پاسخگوی اعتراض مردم باشند که چرا تغییر شماره تلفن های نیشابور این قدر دیر اطلاع داده شد و چرا مخابرات با خطوط pcm امکان اشتراک اینترنت از شرکت های دیگر را محدود می کند. هنوز پاسخی به ما نرسیده است. آقای مخابرات این بار دومّته!

ماجرای این بار دومّته

یک زوج، بیست و پنجمین سالگرد ازداوجشان را جشن گرفتند. آنها در شهر مشهور شده بودند به خاطر اینکه در طول ۲۵ سال، حتی کوچکترین اختلافی با هم نداشتند. در این مراسم از روزنامه های محلی هم جمع شده بودند تا راز خوشبختیشان را بفهمند.

خبرنگاری می گوید: آقا واقعا باور کردنی نیست؟ یه همچین چیزی چطور ممکنه؟

مرد روزهای ماه عسل خود را بیاد می آورد و می گوید: «بعد از ازدواج برای ماه عسل به شمیلا رفتیم. اونجا برای اسب سواری، دو تا اسب مختلف انتخاب کردیم. اسبی که من انتخاب کرده بودم خوب بود. ولی اسب همسرم به نظر یه کم سرکش بود. سر راهمون اسب ناگهان پرید و همسرم رو از زین انداخت. همسرم خودشو جمع و جور کرد و به پشت اسب زد و گفت: «این بار اولته» بعد از چند دقیقه دوباره همون اتفاق افتاد. این بار همسرم نگاهی با آرامش به اسب کرد و گفت: « این بار دومته «‌و بعد سوار اسب شد و راه افتادیم. وقتی که اسب برای سومین بار همسرم رو انداخت؛ همسرم خیلی با آرامش تفنگشو از کیفش در آورد و با آرامش شلیک کرد و اون اسب رو کشت. سر همسرم داد کشیدم و گفتم: «چیکار کردی روانی؟ دیوونه شدی؟ حیوون بیچاره رو چرا کشتی؟ همسرم یه نگاهی به من کرد و گفت: این بار اولته!»

آگهی تبلیغاتی

دوره های تابستانی کلاس های «آموزش سرقت در سه سوت» برگزار می شود. ترم پیشرفته: «کیف زنی با موتور سیکلت در کوچه پس کوچه ها»، ترم متوسط: «جیب بری در خیابان های فرعی»، ترم مقدماتی: «سرقت از طلافروشی در خیابان اصلی»

چیستان

کدام شغل در دنیا هست که شخص یک عمر حقوق می گیرد ولی فقط یک بار سرکار می رود؟

پاسخ: عملیات انتحاری!

دو کلمه جدی

دیده اید یک آقای اسلحه به دست در برخی بانک ها دم در از صبح تا ظهر برّ و بر مردم را تماشا می کند؟ خب در تمام دوران خدمتش شاید یک بار هم نیاز نباشد دست به اسلحه شود و خودی نشان بدهد. اما مردم انتظار دارند همان یک بار کارش را درست انجام دهد. الان فرق این سرقت اخیر با سرقت قبلی چه بود؟ دست کم در سرقت قبلی مامور محترمی که آن جا بود برّ و بر مردم و سارقین را تماشا کرد و هیچ گونه مجروح نداشتیم. این دفعه که هم مامور زخمی شد هم مردم و آقای مسروقه، هم از دزدان کتک خورد و هم از ماموران!

 

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.