وقتی سالن قبل از افتتاح مخروبه می شود!

سالن بدون منظور شهر ۷ هزار نفری بار

وقتی سالن قبل از افتتاح مخروبه می شود!

جمعه شب سالن کوچک و بدون منظور شهر بار شاهد برگزاری فینال مسابقه والیبال جام رمضان بین ۲ تیم شهدای شهر بار و روستای اریه بود.این مسابقه در حالی برگزار گردید که این سالن کوچک میزبان بیش از ۷۰۰نفر جمعیت مشتاق و علاقه مندی بود که به علت نبود فضا ، روی خطوط میدان ایستاده یا نشسته بودندتا آنجا که کار تیم داوری با مشکل مواجه شده بود و داوران چند بار قصد خاتمه بازی را داشتند. سالن ورزشی شهر بار در سال ۸۶   دو بار توسط مسئولین سیاسی و اداری وقت شهرستان افتتاح گردید و هنوز اولین بازی برگزار نشده بود که شاهد شکسته شدن دیوار این سالن بودیم و امروز هم باید منتظر وقوع هر گونه حادثه ناگواری باشیم. این در حالی است که شهردار و شورای شهر بار چندین بار طی مکاتباتی به سازمان ورزش و جوانان و فرمانداری تقاضای رسیدگی و اعلام تعطیلی این سالن را داشتنه اند اما متاسفانه نه خاطیان احتمالی مشخص شده اند و نه وضعیت سالن مشخص شده است .

از نگاهی دیگر در روزهای گذشته   جوانی طی یک نزاع خانوادگی بر سرخشکسالی جان خود را از دست داد.شاید من متخصص این کار نباشم ولی یقین دارم که اگر برنامه روشنی برای هدایت این جوانان پرانرژی داشته باشیم هرگزشاهد اتفاقات چنینی نخواهیم بود. آقای   قند هاری در شماره قبل خیام نامه اشاره ای زیبا داشتند به شرایط آب و هوایی و تاثیرات ان بروی خلق و خو و انرژی و توان جوانان این شهر اما آنچه مشاهده میگردد فراموشی اداره متولی از این جوانان است و بس .

کجایند کسانی که همیشه از درخشش این مردم در صحنه های انقلابی چه قبل از انقلاب و چه بعد از انقلاب و تقدیم ۶۲ شهید و میزبانی ولایت سخن می گفتند و می گویند ،تا شاید خورشیدی شوند در دل مردم رنج کشیده و قانع این دیار.در طول سال گذشته بار ها جهت مساعدت های ورزشی و اعلام گزارشات ورزشی به اداره ورزش و جوانان شهرستان مراجعه نمودم ولی هر بار مدیر اداره از عدم پرداخت قبوض اب و برق و گاز اداره سخن گفت که به قول بزرگان آنچه برایمان ماند اشک های خشک روی صورتمان بود. اینجانب خاضعانه از مسئولین سیاسی و اداری شهرستان تقاضای بررسی و رسیدگی به این معضل بزرگ را دارم.

مجتبی باری، رییس شورای بار

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.