وقتی دستی را به یاری می گیری،بدان که دست دیگرت در دست خداست: برگزاری جشنواره غذا در خیریه حضرت معصومه

 

10امیرحسین دهنوی– جشنواره غذای مجتمع فرزندان بی سرپرست و بدسرپرست حضرت معصومه  به منظور حمایت از آموزش، توانبخشی و اشتغال کارآموزان و هنرجویان این خیریه بعدظهر روز جمعه در محل این موسسه واقع در خیابان ایستگاه  برگزار شد.

رباطی مسئول این مرکز در رابطه با این جشنواره گفت: با برگزاری مسابقات آشپزی در بین فرزندان این مرکز که با همکاری خیرین محترم برگزار میشود که هم باعث  ایجاد نشاط  بین این دختران و هم در معرض نمایش قرار دادن فعالیت های انها است. وی در باره دیگر فعالیت این مرکز افزود: همزمان با مناسب ها برنامه هایی مثل :بازارچه های غذا یا ازدواج یا جشن تولد ها را  در طول سال  در این مرکز برگزار می کنیم .

وی همچنین  با تشریح اهداف این موسسه  گفت:خیریه حضرت معصومه در سال ۸۸ با هدف سروسامان بخشیدن به کودکان بی سپرست و بد سرپرست و پیشگیری از مشکلات رفتاری ،اجتماعی به صورت هیئت امنایی و تحت نظر سازمان بهزیستی کشور اغاز به کار کرد و در حال حاضر به صورت شبانه روزی پذیرای ۳۰ نفر از این دخنران که در مقاطع مختلف راهنمایی و دبیرستان و دانشگاهی تحصیل می کنند، می باشد.

وی با بیان اینکه  از جمله مواردی که در رابطه با مرکز و فرزندان آن می بایست مورد توجه قرار گیرد تامین مایحتاج روزمره و شبانه روزی آنان اعم از خوراک ،پوشاک ، بهداشت و درمانشان می باشد تصریح کرد:  با توجه به اینکه فرزندان این مرکز دختران هستند و اغلب در سن ازدواج قرار دارند و تعدادی از آنها نیز ازدواج کرده و در دوران عقد به سر می برند ،تامین جهزیه آنها از دیگر نیازهای ضروری این مرکز می باشد.خیرین عزیز می توانند با شماره هماهنگی :  ۴۳۳۳۶۰۰۰ و شماره حساب بانک ملت : ۱۸۱۳۷۲۳۸۹۰ و شماره کارت:۶۱۰۴۳۳۷۹۰۸۶۰۵۰۱۵ برای ارسال کمک های خود اقدام کنند.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.