همشهری نیکوکار خانه اش را برای خدمات بهداشتی واگذار کرد

یک ساختمان مسکونی متعلق به خانواده محترم دشتیانی به مساحت ۲۵۰ مترمربع و در دو طبقه در خیابان میدان جهاد برای ارائه خدمات بهداشتی به صورت رسمی به دانشکده علوم پزشکی نیشابور ههدیه شد.

با اهدای این منزل مسکونی به دانشکده علوم پزشکی نیشابور مردم منطقه مرتضی آباد نیشابور از خدمات پایگاه بهداشتی در منطقه خود بهره مند می شوند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور در ضیافت افطاری که به همت شهروند نیکوکار حوزه سلامت، حاج آقای دشتیانی در محل پایگاه بهداشت اهدایی برپا شد، با اشاره به این که درنیشابور خیرین به سمت حوزه سلامت گرویده اند، گفت: حوزه سلامت نیشابور برای رسیدن به اهداف خود و ارائه خدمات به مردم شریف این دیار به کمک خیرینی چون آقای دشتیانی نیازمند است.

دکتر عظیمی نژاد به اقدامات نیکوکارانه شهروندان نیشابوری، همچون احداث و اهدای مجتمع بهداشتی درمانی داوودی در بلوار جمهوری اسلامی و بخش آنژیوگرافی در بیمارستان ۲۲ بهمن اشاره کرد و افزود: در کنار این اقدامات، راه اندازی ساختمان جدید اورژانس ۲۲ بهمن، بلوک زایمانی و گسترش بخش NICU بیمارستان حکیم، دو درمانگاه تخصصی در خیابان ارگ جنوبی و بیمارستان حکیم به گنجایش از هردرمانگاه ۲۵ مطب تخصصی و… از اقداماتی است که با اعتبارات دولتی طی دو سال گذشته انجام شده است.

رئیس علوم پزشکی نیشابور در عین حال تاکید کرد: علی رغم همه تلاش های انجام شده برای بهبود وضعیت بهداشت و درمان، چندین برابر این فعالیت لازم است انجام شود تا بتوان به یک نقطه قابل قبول برای خدمات بهداشتی و درمانی به مردم نیشابور دست یافت.

 

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.