هشدار امام‌جمعه نیشابور درباره  جدایی مسؤولان از مردم ; مسئولانی که با فریب خود را مردمی جلوه می دهند، دلسوز مردم نیستند

 

13950507000166_photoaامام‌جمعه نیشابور جدایی مسؤولان از مردم را موجی عنوان کرد که کشور را تهدید می‌کند و آن را خطری عینی و بسیار خطرناک دانست.

امام‌جمعه نیشابور که در مراسم اختتامیه اردوهای جهاد سازندگی بسیج دانشجویی نیشابور، در در مجتمع رفاهی فجر سخن می گفت، اظهار کرد: هدف اصلی از زندگی تربیت خودمان است و باقی بهانه‌ای است تا خودمان را بسازیم و برای انسان خودساخته، بقیه کارها به ‌مخصوص مشکلات ساده می‌شود.

وی با بیان این که ما و جامعه اول گرفتار خودمان هستیم و تربیت فردی بسیار مهم‌تر از دیگر مسائل است، تأکید کرد: کار جهادی اقدامی جهت این تربیت فردی است و در دنیایی که سرشار از پلیدی است این اردوها بسیار زیبا و مقدس است.

یعقوبی دیدن شرایط روستاها توسط دانشجویان را بر انتخاب های آنان برای آینده موثر دانست و با اشاره به اهمیت مردمی بودن مسؤولان گفت: برخی برای رأی آوردن و فریب مردم اقداماتی انجام می‌دهند که به آن شیطنت می‌گویم. آن‌ها اقداماتی را انجام می‌دهند که خود را نزدیک مردم جلوه دهند ولی این‌گونه مسؤولان دلسوز مردم نیستند.

امام جمعه شهرستان، دو خطر امروز را در دو موج برشمرد و تأکید کرد: موج اول غرب‌زدگی است به ‌نحوی‌ که سعی می‌کنند ما را از خدا جدا کنند و ابزارشان همان ابزار جنگ نرم است.

وی تأکید کرد: دنیای غرب به دنبال رسیدن به این است که هر چه را که او می‌گوید، بگوییم، بپوشیم، بشنویم، بنوشیم، بخوریم و بسازیم؛ غرب ما را طوطی‌های تکرارکننده می‌خواهد.

وی افزود: اگر جامعه خود را نشناسد و به خودباوری نرسد دچار مشکلات زیادی خواهد شد.

یعقوبی جدایی مسؤولان از مردم را موج دومی نامید که کشور را تهدید می‌کند و آن را تهدیدی عینی و بسیار خطرناک دانست.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.