هادی مسلمی به عنوان سرپرست شهرداری نیشابور انتخاب شد

zdfdgfآزاده مهدیار- در پی برکناری سیدعباس حسینی شهردارنیشابور با رای هیات رسیدگی به تخلفات اداری وزارت کشور، شورای شهر نیشابور هادی مسلمی، معاون برنامه ریزی شهرداری را موقتا  به عنوان سرپرست شهرداری  نیشابور برگزید.

پس از برکناری سیدعباس حسینی، عصر پنجشنبه، سیزدهم خردادماه ۹۵، شورای شهر نیشابور با تشکیل جلسه ای فوق العاده، برای انتخاب سرپرست موقت شهرداری، هادی مسلمی را برای این سمت برگزید.

در این جلسه که با حضور ۱۲ تن از ۱۳ عضو شورا در ساعت ۱۸ تشکیل گردید، اعضای شورا برای انتخاب سرپرست شهرداری، که تا زمان انتخاب شهردار، حداکثر به مدت سه ماه مسئولیت شهرداری را بر عهده خواهد داشت، وارد رایزنی شدند  و پس از آن که مذاکرات پشت درهای بسته انجام گرفت، به خبرنگاران اجازه حضور در جلسه علنی را دادند تا رای گیری در حضور خبرنگاران صورت گیرد.

در این رای گیری که با ورقه و به صورت کتبی صورت گرفت، از میان سه تن از مدیران شهرداری برای کفالت امور شهرداری، مسلمی، معاون برنامه ریزی شهرداری ۵ رای، قدمیاری، که عباس حسینی به تازگی او را به سمت معاون مالی انتخاب کرده بود، مانند مسلمی، ۵ رای  کسب کرد و هادی شریعتی، شهردار منطقه ۱ نیز تنها یک رای به دست آورد. یک رای سفید نیز به گلدان انداخته شده بود.

به این ترتیب، با تساوی آرا از رییس شورا خواسته شد رای خود را علنی سازد. چرا که مطابق قانون در شرایط برابر، طرفی که رای رییس شورا را داشته باشد، انتخاب خواهد شد. بنا بر این به موجب اعلام رییس شورا که به آقای مسلمی رای داده بود، این معاون شهردار، فعلا و تا انتخاب شهردار امور شهرداری را سرپرستی خواهد کرد.

در این جلسه حسن شاملی، عضو شورا، حضور نداشت.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاه برای “هادی مسلمی به عنوان سرپرست شهرداری نیشابور انتخاب شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.