هاجر چنارانی در جمع ورزشکاران شهرستان: به نام «بانوی شرق کشور» در انتخابات شورا در کنار کسانی که به نام صداقت؛انسانیت و مردانگی خدمت کنند , هستم.

 

1در جایگاهی نیستیم که از نماینده سوال کنیم «چقدر؟» و «چرا؟»

هاجر چنارانی بیشترین رأی ش متعلق به روستاها و حاشیه نشینان است

تغییر ریاست اداره ورزش و جوانان پس از سالها به کرسی نشستن امینی، از نزدیکان یکی از نمایندگان پیشین مردم در مجلس، با دورانی پرحاشیه و ضعیف مدیریتی، امید را در دل ورزش شهرستان زنده کرد، تغییری که غلامحسین مظفری هم بارها از دخالت نمایندگان پیشین در این تصمیم گیری گلایه کرده بود و از انتظارات ورزشکاران از نماینده عالی دولت بود.

در جلسه هم اندیشی ورزشکاران شهرستان در باشگاه شهید فیوجی در هفته ی گذشته، در حالی که ورزشکاران به بیان دغدغه های خود پرداختند و مسئولین قول حمایت و پیگیری دادند، سخنرانی هاجر چنارانی که به گفته خود دقایقی قبل از این جلسه مطلع شده بود، رنگ و بوی متفاوتی داشت و گمان می رود بی ارتباط با تغییر ریاست این اداره نباشد.

چنارانی در جمع ورزشکاران با بیان این که امروز افتخار ما این است که هم در عرصه مدافعین حرم، هم در عرصه شهدای منا و هم کسانی که بازوبند قهرمانی دارند برتریم.

وی اظهار داشت: من از این برنامه اطلاعی نداشتم و دقیقا ده دقیقه قبل از برنامه مطلع شدم؛ ما در اینجا یاد گرفتیم با تواضع و با خضوع وارد عرصه بشویم ولی اینجا در جایگاهی نیستیم که وقتی با خضوع وارد می شویم از نماینده سوال کنیم «چقدر؟» و «چرا؟»؛ همه ما تمام مشکلات شهرستان نیشابور را می دانیم اما امروز عرصه ای است که قرار است با اتحاد و یکدلی مشکلات را حل کنیم.

چنارانی در ادامه سخنان خود گفت: بیزاریم از هر چه دودستگی  و سیاست زدگی است، امروز افتخار ما این است که شهرستان بزرگ نیشابور شهرستانی ولایت مدار است که این افتخار را تا قیام قیامت بر دوش خود خواهد داشت.

من افتخار می کنم که امروز در جمع پهلوانان هستم ولی در این راستا اجازه نمی دهم کسی بخواهد به پاس سیّاسی های خود از گود ورزش و از برنامه های شهرستان سوء استفاده کند. قرار است انتخابات شورای اسلامی برگزار شود. همه بدانند امروز قرار نیست ما سحرشدگان سیاست بازی های نیشابور باشیم. من به عنوان فرزند شهید افتخار می کنم هر کسی که وارد عرصه انتخابات شود به نام صداقت، به نام انسانیت و به نام مردانگی خدمت کند و من هاجر چنارانی به نام بانوی شرق کشور در کنارش خواهم بود. همان طور که تا امروز در کنار تک تک مسئولین شهرستان بودم. هاجر چنارانی نه مسئولی را تأیید کرده و نه مسئولی را برکنار کرده، این را به خون پدرم قسم می خورم هیچ حمایتی از هیچ شخصی نداشتم ولی از همان ابتدا با تک تک ادارات جلساتی برقرار کردم و مشکلات هر اداره را در جریان قرار گرفتم و راضی نیستم از کسانی که من را مدافع شخصی و یا خدای نخواسته مخالف شخصی اعلام کردند.

من همیشه در هر کجا بوده مدافع مردم بوده است من این را به شهیدان خانواده خودم یاد گرفتم که ما نماینده مردم ایم، ما خادم مردم ایم، مراقب باشید مسئولان عزیز! از ما در بازی شطرنج خیلی از انسان ها استفاده نشود؛ هاجر چنارانی نماینده مردم و مستضعفین است، هاجر چنارانی بیشترین رأی ش متعلق به روستاها و حاشیه نشینان شهرستان است، هاجر چنارانی فرزند یک کشاورز شهید است و افتخار می کند اینگونه باشد.

مراقب باشید! این بزنگاه های خاصی است که شما طلایه داران عرصه پهلوانی باید مراقب باشید، در گودی که دور آن نشسته ایم به نام یاعلی ادامه دهید.

یادتان باشد این مملکت، مملکت محرومین و مستضعفان است ما اعتقاد داریم برای این مملکت امام مان، رهبرمان و انسان های زیادی زحمت کشیده اند، ما هم هستیم تا خادم مردم باشیم. خدمت صادقانه افتخار ما است.

امیدواریم عرصه شورای شهرمان عرصه انسان هایی باشد که به دنبال خدمت صادقانه اند ولاغیر.

به افتخار همه انسان های آزاده، همه کسانی که باعث شدند مدال هایی در عرصه جهانی بر سینه شان باشد، شادی همه اینها و به افتخار این روزهای با برکت صلوات محمدی بفرستید.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.