نگاه منتقد

16979آقا مهرداد دوباره سلام

آورده اند روزی مردی پدرش فوت کرده بود و وی یک بشقاب خرما نذر کرد . به یک عابر پیاده تعارف کرد وی مشتی خرما برداشت مرد گفت: آقا پدرم فوت کرده نه مسافران یک اتوبوس.

سردار قاجاریان در نماز جمعه یک کلمه گفت و آن اینکه ما طبق وظیفه قانونی خود فعالیت همه جریانها را در سطح شهرستان زیر نظر داریم و در مواقع خطر به مردم گوشزد می کنیم که این حرف ها مورد تائید فرمانده کل قوا امام خامنه ای است که در جمع فرماندهان ارشد سپاه بیان فرمودند : سپاه یک موجود سر به زیر کنار نشسته ی سرگرم کارهای اداری خود نیست ، بلکه یک موجود آگاه ، ناظر ، بینا ، متوجه اطراف هم متوجه اطراف در کشور ، هم متوجه اطراف در سطح بین المللی و در سطح منطقه است……..برای اینکه ببینید از کجا تهدید وجود دارد ……. رصد دائمی باید بکنید.

سردار قاجاریان هم بر حسب این وظیفه ذاتی به فعالیت شیخ طرفدار بنی صدر که به قول شما شاید آقای انصاری راد مفسر قرآن باشد اشاره کرد . آیا در طرفداری شیخ از جناب بنی صدر و گریه بر فراغ ایشان و حمایت از نهضت آزادی ایشان شک و شبهه وجود دارد ؟ ( که می توانی از خود ایشان موضوع را سوال کنی ) یا نه حمله به بنی صدر که دستش در خون بسیاری از فرزندان این انقلاب همچون شهید منتظر قائم در صحرای طبس عیان است شما را ناراحت کرده است؟؟؟؟؟؟

بگذریم نوشته ای که (( دروغ ، تهمت ، تطمیع، طومار نویسی ، پرونده سازی ، …. ابتدایی ترین کار شماست))

حال من سوال دارم

آیا ما با یک خانم در همین شورای فعلی تهران به دلیل رای عقلانی نه رای دستوری حمله کردیم و هر تهمتی را به ایشان نسبت دادیم ؟

آیا با خانم الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون فقط به دلیل تبریک عید به مقام معظم رهبری ما هرگونه تهمتی را روا داشتیم و ایشان را از سینما دور کردیم؟

آیا با صادق خرازی ( از پیشقراولان اصلاحات) فقط به دلیل یک حرف حق ما تاختیم؟

آیا کمپین نه گفتن به امین حیایی در مسابقه خندوانه را به دلیل بازی در فیلم قلاده های طلا ما راه انداختیم؟

یا نه زمانی ما به آقای هاشمی رفسنجانی القابی همچون عالیجناب سرخ پوش لقب دادیم و امروز برای استفاده جناحی از ایشان حمایت می کنیم؟

حال شدیم ما پسر بد بابا و شما سوگلی مجلس!!!!!!!!!

باز هم بگذریم !!!!

البته تمام دولتها ( بجز دولت احمدی نژاد که با خیانت خود در ساخت مسکن مهر ، پرداخت یارانه نقدی ، خودکفایی بنزین ،….. به عنوان خائن ترین رئیس جمهور کشور لقب یافت ) دولتهای دیگر نقاط ضعف کوچکی دارند همچون قرارداد کرسنت ، شهرام جزایری ، اختلاس شهرداری تهران در زمان کرباسچی ، راستی همین دکل گم شده که امضا پسر سوگلی اصلاح طلبان پای آن است و امضا معاون وزیر نفت فعلی ، و…. بهتر نیست برای فرار از اتهامات وارده همه اینها را به پای سپاه بنویسی تا خیال قضات محترم راحت شود و دنبال مجرم نگردند ؟

آقا مهرداد ابتدا امر بر من مشتبه شده بود که جنابعالی به اطراف توجه نمی کنی و فقط در فکر کوبیدن سردار هستی ولی اشتباه می کردم در همین شماره آخر از مطلب : به نام ملت سوگوار سخن می گویم تا مطلب عدم موافقت یک مرد عقب افتاده متحجر (غیرتمند) برای عدم حضور ناموسش در مسابفات فوتسال زنان و رنگ کروات آقای خیر مدرسه ساز نیشابوری ( که هنوز کسی در نیشابور ایشان را با این تیپ مشاهده نکرده است ) نوشته بودی . برگردیم به مقاله ات که برای حجیم شدن آن ساعتها آنرا آبیاری کرده بودی و به قول خودت ( چون قافیه به تنگ آید شاعر به جفنگ آید ) . راستی اگر فامیل قاجاریان چیز دیگری مثلا مهرداد بود آن وقت چی می نوشتی چون در سراسر مقاله ات فقط کلمه ((قاجار)) به چشم می خورد و هیچ.

در ضمن چی می شد چند کلمه ای هم از بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان سپاه ، دیدار از دانشگاه افسری ارتش ، و هشدار به دولت بی کفایت سعود ذکر می کردی؟

شاید به این دلیل که دیپلماسی آقای دیپلمات با سخنان مقام معظم رهبری زیر سوال می رفت شاید!!!!!!!

برادر مهرداد من به مقاله شما نمره ۲۰ می دهم چرا که تمام نکات دستوری شبکه بی بی سی برای تخریب یک فرد را رعایت نمودی آفرین آفرین و آفرین!!!!!!

و در پایان سخنی هم با دیگر برادر عزیزم سردار قاجاریان دارم سردار زمان از جان گذشتن و دفاع از اسلام گذشته است چرا که اگر امروز مردی غیرتش گل کند و جلوی ناموسش را بگیرد به عنوام متحجر در روزنامه های سرزمین اسلامی ایران معرفی می گردد .

سردار بهتر است امروز یک کروات بنفش بزنی و اسمت ا هم عوض کنی مثلا تیرداد یا آذرداد و بعد چند مطلبی را هم برضد علی زمان بگویی آن وقت ببین چه برو و بیایی خواهی داشت همه جا اعلام می کنند سردار ما !!!!!!!!!!!!

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.