نیشابور باید حضور پررنگ تری در صدا و سیما داشته باشد

2مدیرکل صدا وسیمای استان خراسان رضوی:

باقر میرعلمدار- مدیرکل صدا وسیمای استان خراسان رضوی در حاشیه بازدید از نمایشگاه کتاب در نیشابور گفت: ما در شهرستان نیشابور ۹۰% مشکلات مردم در بحث گیرنده ای شبکه های صداوسیمارا حل کرده ایم و ۱۰% مشکل در روستاهای شهرستان داریم که با مذاکره با فرماندار در حال پیگیری و حل آن هستیم.

محسن نصرپور با اشاره به اهتمام صدا و سیمای خراسان رضوی به مقوله کتاب افزود: درقسمت  صدا۷۹۰۰ دقیقه و در سیما ۸۱۰۰ دقیقه درخراسان رضوی به موضوع کتاب پرداخته ایم.

وی خاطرنشان کرد: ظرف دو ماه آینده رادیو زیارت باگستره کشوری در مشهد راه اندازی خواهد شد.

نصرپوریادآورشد: پتانسیل نیشابور در حوزه صداوسیما بسیار قوی تر از شهرهای همجوار است و ما معتقدیم نیشابور باید حضور پررنگ تری در شبکه های استانی و کشوری داشته باشد.

وی درباره امکان برنامه سازی هنرمندان شهرستانی و پخش آن از رادیو و تلویزیون استان، عنوان کرد: در زمینه انیمیشن به خصوص موضوعات مذهبی چنان چه استانداردها رعایت شده باشد ما از آن استفاده و پخش خواهیم کرد.

مدیرکل صدا وسینما استان خراسان رضوی تصریح کرد: هر برنامه ای که در چارچوب واستاندارد رسانه صدا و سیما باشد از شبکه استانی پخش خواهد شد وچنان چه هنرمندان نیشابوری نیز دارای این برنامه ها باشند ما استقبال می کنیم.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.