نیشابور استانداردی ترین شهر استان

standard_blueمدیرکل استاندارد خراسان رضوی گفت: این شهرستان بیشترین پروانه های کاربرد علامت استاندارد در سطح خراسان رضوی را دارد.

علیرضایی جمیع روز شنبه گذشته در حاشیه بازدید از کارخانه فرآورده های لبنی بینالود نیشابور افزود: از مجموع ۲۵۰۰ پروانه کاربرد علامت استاندارد صادر شده در خراسان رضوی تعداد ۴۳۵ پروانه به شهرستان نیشابور تعلق دارد.

وی با اشاره به اینکه حدود ۱۰ درصد پروانه علامت استاندارد صادره در کل کشور به این استان اختصاص دارد، افزود:در خراسان رضوی نیز حدود ۲۰ درصد پروانه های صادره به شهرستان نیشابور تعلق دارد که این امر نشان دهنده قوت، پیشتازی و فعالیت نیشابور در زمینه صنعت است.

وی بیان کرد:حرکت شهرستان نیشابور به سمت ارتقاء محصولات صنعتی پیام آور این مسئله است که در آینده نزدیک این شهرستان می تواند تمامی پروانه های استاندارد را دریافت کند .

مدیرکل استاندارد خراسان رضوی گفت : هم اکنون این اداره کل در شهرستان نیشابور با ۱۳ آزمایشگاه برای نظارت و تست محصولات همکاری دارد که قطعا مصرف کنندگان با استفاده از محصولات با کیفیت می توانند از واحدهای معتبر حمایت لازم را داشته باشند.

کارخانه فرآورده های لبنی بینالود از سال ۱۳۶۸ تاسیس شده و بالغ بر ۲۵ سال در حال فعالیت است که به صورت مستقیم برای ۲۰۰ نیرو و به صورت غیر مستقیم برای بیش از ۲۰۰۰ نفر ایجاد اشتغال کرده است.این کارخانه در زمینه مدیریت استاندارد طوری برنامه ریزی کرده است که در هر سال در مقام های استانی و کشوری حداقل از دو ارگان عنوان برگزیده را کسب کرده باشد.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.