نوجوانان نیشابور نایب قهرمان مسابقات بدمینتون شرق کشور

به مناسبت سی وهشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یک دوره مسابقات بدمینتون با حضور تیم هایی از شرق کشور با عنوان جام شهید منوچهر سلطانی در روز پنج شنبه وجمعه  چهاردهم وپانزدهم بهمن ماه در شهرستان نیشابور برگزار گردید. در این مسابقات تیم هایی از شهرستان های نیشابور، مشهد،سبزوار، رامیان، گنبد،کرمان،شاهرود و فردوس در غالب ۲۴ تیم در  رده سنی نونهالان ونوجوانان به رقابت پرداختند و نتایج ذیل حاصل گردید:

در رده سنی نونهالان تیمی  تیم هیات مشهد با غلبه بر سایر حریفان اول وتیم شهرستان رامیان  نایب قهرمان وتیم مشهد پونا مقام سوم مسابقات را کسب نمودند. در مسابقات آزاد انفرادی نونهالان  زرچی از هیات مشهد قهرمان و حاج ملک از شهرستان کرمان دوم ورجبلو از شهرستان رامیان مقام سوم را احراز نمودند.  در رده سنی نوجوانان تیم هیات مشهد اول وشهرستان نیشابور نایب قهرمان وتیم مشهد (ب) مقام سوم را بدست آورند.  در مسابقات آزاد انفرادی نوجوانان  فریدونی از هیات مشهد اول وعابدی از شاهرود دوم و یاهویی از نیشابور مقام سوم مسابقات مذکور را از آن خود نمود.

لازم به توضیح است این مسابقات در سالن اختصاصی بدمینتون شهید منوچهر سلطانی نیشابور برگزار شد این سالن به همت هیات بدمینتون شهرستان واستان وکمک های خیرین احداث گردیده ودر خرداد ماه سال جاری با حضور معاون محترم وزیر ورزش وجوانان افتتاح گردید.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.