نمایندگان مجلس در شورای اداری فیروزه حاضر شدند

گرمابی: مشکلات نیشابور و فیروزه را فهرست کرده ایم

چنارانی: پس از انتخابات مجلس همدلی و هماهنگی در شهرستان

بیش تر شده است

فرماندار فیروزه: دستاوردهای برجام منصفانه قضاوت شود

امیر حسین دهنوی

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس  در جلسه شورای اداری شهرستان فیروزه که دوم مرداد در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، گفت :امنیت اقتصادی جنبه‌های مختلفی وجود دارد. خوشبختانه در منطقه‌ای که در اطراف ما آشوب است، با سیاست‌های مقام معظم رهبری و تلاش جان‌برکفان سپاه و نیروی انتظامی و سازمان‌های مربوطه در این منطقه در شرایط امنیت به سر می‌بریم و اقتصاد هم یکی از مسائلی است که از اولین نیازهایش، وجود امنیت است و هرگونه ناامنی، اثر مستقیم روی اقتصاد و مباحث مربوطه‌اش دارد، خوشبختانه از این لحاظ کشور ما در منطقه، شرایط بسیار خوبی دارد.

حمید گرمابی ادامه داد: سلامت اقتصادی نیز از مشخصه‌های مورد نیاز اقتصاد مقاومتی محسوب می‌شود و جنبه‌های مختلفی دارد.

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی، با بیان این که یکی از مشکلات کشور مسایل مرتبط با سلامت مالی و وجود فساد است، گفت: اگر سلامت اقتصادی در کشور وجود نداشته و فساد مالی وجود داشته باشد، سرمایه‌گذاری با مشکل مواجه خواهد شد.

hamid_garmabiگرمابی با اشاره به موضوع فیش‌های حقوقی با ارقام بسیار بالا، گفت: از حق نباید گذشت که اغلب مدیران مملکت، خوشبختانه مدیران پاک‌دست و سالمی هستند و این تعداد و درصد کمی که پیدا می‌شوند، مشکل‌زاست. در این زمینه هم حرکت خوبی شروع شده و امیدوارم این حرکت ادامه داشته باشد و در همه ارکان نظام سلامت اقتصادی در کشور حاکم شود.

گرمابی عنوان کرد: سلامت اقتصادی بسیار مهم است و همه ما در هر جا و در هر سازمان و اداره‌ای که هستیم باید مراقب باشیم، چرا که فکر می‌کنم این یک فرهنگ است و قطعا با دستور درست نخواهد شد.

وی  با تقدیر از تلاش مجموعه مدیران دولتی شهرستان فیروزه گفت:‌ مشکلات و نارسایی های شهرستان شناسایی و فهرست گردیده و باید در کنار هم و با همدلی بکوشیم بهترین خدمت را به مردم نیشابور و فیروزه  داشته باشیم.

24دیگر نماینده مردم شهرستان های نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی هم در این جلسه، عنوان کرد: قبلا در شهرستان نیشابور نیز گفته‌ام، من و آقای گرمابی احساس کردیم که در نیشابور و فیروزه بزرگ‌ترین چیزی که نیاز داریم اتحاد دو نماینده است، هم‌افزایی و در کنار یکدیگر بودن بزرگ‌ترین سرمایه و ارمغان انتخابات مجلس دهم به مردم نیشابور و فیروزه است.

هاجر چنارانی ادامه داد: ما تا امروز در انتصاب مدیران هیچ دخالتی نداشتیم. بنده، آقای گرمابی و فرماندار در شهرستان نیشابور بنای مان این است که اگر قرار بود در راستای گزارش عملکرد مدیران و در صورت منفی بودن گزارش درباره همفکری نموده و با هماهنگی تصمیم گرفته و عمل کنیم.

وی با تاکید بر لزوم تکریم ارباب رجوع گفت: امروز متاسفانه چیزی که در آن ضعف وجود دارد، نظارت بر عملکرد است.

فرماندار فیروزه با تاکید بر این که افکارعمومی و مردم دنیا امروز حق بهره مندی ایران اسلامی از فناوری هسته ای را به رسمیت می شناسد خاطرنشان کرد: باید در تبیین ابعاد برجام، دستاوردهای آن را منصفانه در مواردی نظیر صنعت بیمه و مباحثی همچون لغو برخی تحریم های ظالمانه علیه مردم کشورمان بررسی کرد.

محمدحسین صالحی با اشاره به موضوع رسانه ای شدن فیش های حقوقی یادآورشد:‌ با حقوق های نامتعارف اقتصادی از سوی دولت برخورد لازم صورت گرفته است و دولت، خود پیشتاز اصلاح قانون در این زمینه است.

در ادامه صالحی به گزارش کار از فعالیت های ادارات شهرستان فیروزه پرداخت.

امام جمعه شهرفیروزه نیز خطاب به اعضای شورای اداری این شهرستان گفت: مدیران دستگاه های اجرایی بایستی با تلاش مضاعف در جهت حل مشکلات مردم،‌ به تشریح و بازگو کردن اقدامات و دستاوردهای خود بپردازند.

وی با تاکید به مدیران توصیه کرد ضرورت تکریم ارباب رجوع در ادارت را جدی بگیرند و با روی خوش و اخلاق حسنه با مردم برخورد نمایند تا تلاش و عمل آنان به واقع عبادت تلقی شود.

همچنین دراین  جلسه مدیران آموزش فنی و حرفه ای و فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز گزارش کار اداره متبوع خود را ارایه کردند.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.