نماینده نیشابور: مسئولیت بی حرمتی به رییس جمهور، برعهده برگزارکنندگان نماز است

 

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی در واکنش به حواشی ایجاد شده در نماز عید فطر در تهران گفت: درست نبود پس از یک ماه روزه‌داری و در جمع مردمی که جمع شدند تا پشت سر مقام معظم رهبری نماز بخوانند، چنین مطالب وحدت شکنی مطرح شود.

حمید گرمابی اظهار کرد: نقد باید وجود داشته باشد اما شرایطی دارد مانند اینکه در شرایط مناسب و برابر باشد، همراه با توهین و یک طرفه نباشد تا فرد مقابل هم بتواند پاسخ دهد.

وی تصریح کرد: متاسفانه اتفاقی که رخ داد توهین به شخص دوم مملکت بود، امکان پاسخ گویی هم برای ایشان مهیا نبود و مسئولیت این اتفاق برعهده برگزارکنندگان نماز است.

این عضو فراکسیون امید افزود: این برنامه‌ها به صورت زنده پخش و در سراسر دنیا شنیده می‌شود و نباید مسئولین برگزار کننده که مسئولیت این توهین هم با آنهاست از زیر مسائل شانه خالی کنند.

گرمابی عنوان کرد: نقد همراه با توهین، افترا و یک طرفه نمی‌تواند سازنده باشد و در شرایط ویژه منطقه و دنیا که استکبار جهانی علیه ما است و فعالیت می‌کند نباید اقدامات وحدت شکن و دشمن شاد کن انجام دهیم.

وی با اشاره به توهین به برخی مسئولین نظام در راهپیمایی روز قدس نیز بیان کرد: متاسفانه در روزی که قرار بود یک صدا علیه اسراییل و استکبار جهانی فریاد بزنیم اتفاقاتی رخ داد که دشمن‌مان را خوشحال کردیم و در این شکی نیست.

گرمابی با اشاره به وضعیت منطقه و جهان خاطرنشان کرد: ان شاءالله تمام جناح‌ها به کار و همکاری با یکدیگر بیندیشند و شرایط آن را فراهم کنند چراکه زمان با هم کار کردن فرارسیده است.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.