نشست خبری معاون سیاسی-اجتماعی فرماندار پیرامون برنامه‌های رییس جمهور در نیشابور  برگزار شد و جزییات برنامه اعلام گردید

آزاده مهدیار/

در این نشست که روز پنجشنبه، ۱۳ اردیبهشت برگزار شد، حمید حقیقی با ابراز خرسندی از حضور رییس جمهور همزمان با نیمه‌ی شعبان، بر نقش خبرنگاران شهرستان در اطلاع‌رسانی این مراسم تاکید کرد.

وی در رابطه با جزییات برنامه گفت: رییس جمهور ابتدا در سبزوار دیدار عمومی و افتتاح فاز اول فولاد جوین حضور خواهد داشت و سپس در فولاد خراسان برای افتتاح پروژه‌ی گندله‌سازی حضور یافته و ساعت ۱۵:۳۰ روز یکشنبه در ورزشگاه تختی نیشابور با عموم مردم دیدار خواهد داشت.

حقیقی در مورد تیم همراه بیان کرد: هنوز وزرایی که همراه ایشان هستند مشخص نیستند و افرادی که در جایگاه حاضر خواهند شد، رییس جمهور، استاندار، فرماندار و ۲ نماینده‌ی مجلس ما هستند.

وی افزود: قرار بود جلسات هماهنگی با اصحاب رسانه سه‌شنبه برگزار شود ولی خود برنامه اصلی دیرهنگام قطعی شد، تا به الان با ۱۲ تشکل مختلف جلسه ترتیب داده‌ایم و هماهنگی صورت گرفته است.

حقیقی اضافه کرد: بحث سبزوار و نیشابور نیست اما اگر نمایندگان مجلس، ائمه‌ی جمعه و فرماندار تاکید بر حضور مردم می‌کنند بحث توسعه و ارتقا و توجه به مشکلات و معضلات نیشابور است و اختلافات فکری و عقیدتی کنار گذاشته شود، واگرایی را کنار بگذاریم و با همدلی و اتحاد با جان و دل حضور یابیم.

وی در مورد چگونگی مشارکت دستگاه‌ها در روز برگزاری مراسم گفت: تشریفات، حفاظت و پشتیبانی از تهران صورت می‌گیرد، به تعداد کافی گِیت در نظر گرفته شده که جمعیت چندهزار نفری مردم را پاسخگو باشد و چادرهای دریافت نامه‌های مردمی هم برپا خواهد شد.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.