نزاع دسته جمعی با دو مصدوم در آزادی

نزاع دسته جمعی با دو مصدوم در آزادی

ساعت ۲۰:۴۰ سه شنبه ۲۸/۷/۹۳ ساکنان و عابران انتهای خیابان دارایی شاهد نزاعی دسته جمعی و خون آلود بودند.شاهدان عینی در این رابطه به خبرنگار ما گفتند: در ابتدای خیابان آزادی ناگهان دو دستگاه خودرو پژو راه را بر یکدیگر بستند و سر نشینان آن بلا فاصله با یکدیگر درگیر شدند. چهار سرنشین خودرو ۴۰۵ در حالی که سه نفر از آنان صورت های خود را پوشیده بودند به دو سرنشین خودرو دیگر حمله ور شدند و ضمن خرد کردن شیشه های خودرو ، با چاقو و چماق مبادرت به ضرب و جرح آنان نمودند.این افراد که عمدتا جوان بودند جراحات زیادی به این دو وارد نمودند تا آنجا که یکی از مصدومان به دلیل وارد آمدن ضربات متعدد چوب بر سرش دچار بیهوشی شد.

در جریان این حادثه وحشتناک که چند دقیقه ادمه داشت شاهدان با پلیس ۱۱۰ تماس می گیرند که تا زمان آمدن ماموران ضاربان متواری شده بودند. همچنین شاهدان با تنظیم و امضای متنی خطاب به خیام نامه از تاخیر اورژانس ۱۱۵ برای حضور در محل و انتقال مصدومین نیز شدیدا گله داشتند و نوشته اند:برای کمک به مصدومین با اورژانس تماس گرفتیم و در جواب ما گفتند امکاناتمان کم است و در حال حاضر امکان اعزام نداریم!با ماشین شخصی مصدوم را منتقل کنید! این در حالی بود که حال وی وخیم بود.آنان از حضور با تاخیر ۱۱۵ خبر دادند در حالی که مامورین اورژانس از کمبود آمبولانس بشدت شاکی بودند و خواستار کمک مردم برای رفع آن بودند.

یک مقام آگاه در نیروی انتظامی انگیزه ی این نزاع را اختلافات مالی اعلام و از دستگیری عوامل آن خبر داد وی از پایین بودن آستانه ی تحمل مردم و افزایش رفتارهای خشن در شهر اظهار نگرانی کرد.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.