ناتوانی شهرداری در نگهداری پله برقی های تنها پل عابر پیاده شهر

ناتوانی شهرداری در نگهداری پله برقی های تنها پل عابر پیاده شهر

تنها پل عابر پیاده ابرشهر نیشابور (به جز معدود پل های نصب شده بر روی کمربندی) در میدان اصلی این شهر قرار دارد و شهرداری که ادعایش به آسمان می رسد و رویای پروژه های بزرگ را در سر می پروراند؛ سال هاست در نگهداری، تعمیر و سرویس دهی این پل با مشکل مواجه بوده و از حل آن عاجز و ناتوان است.

پلی که تنها از مسیر بالا رفتن از پله برقی برخوردار است، آن هم پله برقی که اغلب اوقات خاموش و یا خراب است. از مسیر برگشت هم پله هایی بکار رفته که ارتفاع پلکان آن از حد استاندارد بالاتر است و افرادی که درد و یا ناراحتی پا دارند در استفاده از آن با مشکل مواجه هستند.

بعد هم دور پیاده رو را نرده کشیده و توقع دارند مردم از پل عابر پیاده استفاده کنند.

شهردار نیشابور در ماه های اول کارش وعده داده بود این مسئله را به طور جدی رفع کند، اما گویا این مسئله پله برقی چنان بحران!! بزرگ و دشواری است که شهردار شهرمان را عاجز و ناامید کرده است. البته نمی توان گفت که شاید یادش رفته باشد، چرا که پل دقیقا روبروی ساختمان شهرداری است و هر روز که برسرکار می رود و از محل کار بازمی گردد، ناخودآگاه چشمش به پل می افتد اما ممکن است از آنجا که همیشه سوار بر خودرو زیبای شهرداری و همراه راننده اش در شهر تردد می کند، هیچگاه مشکلات مردمی را که هر روز برای عبور از این پل شاهد خرابی و یا خاموشی آن هستند، برایش قابل درک نباشد.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.