میدان داری شیوه ی مدیریت قجری در دولت روحانی

برکناری شبانه آقای معاون به دستور فرماندار:

میدان داری شیوه ی مدیریت قجری در دولت روحانی

حاجی زاده فرماندار فیروزه دیر زمانی است سکاندار فرمانداری فیروزه را بر عهده دارد. وی که شیوه مدیریتی منحصر به فردی دارد و بازمانده ی تفکر و روش احمدی نژاد است شنبه ی هفته ی قبل به صورت ناگهانی وارد دفتر آقای معاون می شود و عزل او را شفاها ابلاغ می کند.

صبح روز شنبه پنجم مهرماه فرماندار به دفتر معاون خود مراجعه و از وی می خواهد اتاق خود را ترک و وسایل را تحویل نماید. آقای معاون بهت زده اعلام می نماید که من با ابلاغ و حکم امضا شده از سوی استاندار آمده ام و برای رفتن هم باید حکم ایشان باشد، اگر حکم کتبی مبنی بر عزل من از سوی استانداری وجود دارد ابلاغ بفرمایید تا اتاق را ترک کنم. آقای فرماندار طبق معمول سخت عصبانی می شوند و به نگهبان درب ورودی فرمانداری اعلام می کند که نامبرده را دیگر به فرمانداری راه ندهند!

علیرضا میدان دار که فشارها را زیاد می بیند حوالی ظهر برای تعیین تکلیف عازم استانداری می شود او سومین معاون حاجی زاده فرماندار فیروزه بود که بعد از دهباشیان و یغما بر این مسند   نشسته بود و از رشتخوار به فیروزه منتقل شده بود.

گفته می شود وی در برخی موارد در مقابل رفتارهای فرماندار واکنش نشان می داده و به همین سبب تاکنون چند بار مورد غضب قرار گرفته است. بر اساس اظهارات منابعی در فرمانداری فیروزه، خروج معاون عزل شده و رفتن وی به مشهد این فرصت را در اختیار آقای رییس قرار می دهد تا با استفاده از کلید یدک وارد اتاق او شوند و ضمن نشاندن سرپرست جدید معاونت، دکوراسیون اتاق را تغییر و کلیه مدارک و کمد های اتاق تفتیش می شود.

پس از گذشت چند روز از ماجرا و بررسی موضوع به نظر می رسد یکی از دلایل دیگر عزل نامبرده ارتباط وی با هواداران دولت و شورای شهر فیروزه بوده که فرماندار با هیچکدام از این دو گروه رابطه خوبی نداشته است. از طرف دیگر و مهم تر این که ابلاغ سرپرست جدید معاونت، به وسیله فرماندار زده شده است و این موضوع بایستی با هماهنگی استانداری باشد که متاسفانه گویا این گونه نبوده است . شایان ذکر است فرماندار فیروزه علی رغم نارضایتی ها و کاستی ها ، در دولتهای نهم ، دهم و یازدهم در سمت فرماندار فیروزه بوده و هست که به نوبه خود یک رکورد محسوب می شود. به نظر می رسد مردم محروم این خطه باید صبر ایوب داشته باشند تا شاید صبح دولت یازدهم بدمد…

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.