موش های مزاحم

موش های مزاحم « فیروزه» یک میلیارد خرج برای دولت تراشیدند

 

دردسرهای فراوان موشهای مزاحم روستای نجف آباد شهرستان فیروزه در سال گذشته انعکاس گسترده ای نیز در رسانه های کشوری و بین المللی داشت، اما تا کنون به رغم مشکلات اعتباری، اقدامات مختلفی برای ریشه کن کردن این جوندگان مزاحم بویژه در حوزه بهداشت روستایی، انتقال آب شرب و مبارزه الکترونیکی صورت گرفته است، اما همچنان برای مبارزه مؤثر هم به اعتبارات بیشتری در این زمینه نیاز است.

فرماندار شهرستان فیروزه در این خصوص اظهار داشت: با اهتمام دولت یازدهم، اعتبار یک میلیارد ریالی برای مبارزه با موش های مزاحم روستای نجف آباد به این شهرستان اختصاص می یابد.

محمدرضا حاجی زاده درباره نتایج سفر نماینده دولت تدبیر و امید به شهرستان فیروزه با عنوان اینکه به جد پیگیر مطالبات مهم این شهرستان که پس از احصاء در جلسات کارشناسی بصورت مکتوب به نماینده محترم دولت تقدیم شده هستیم، بیان داشت: در بازدید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری از روستای نجف آباد، بر مبارزه اصولی و علمی با این جوندگان مزاحم در منطقه تاکید شد.

وی اظهار داشت: نماینده دولت نیز با تاکید بر رفع واقعی این مشکل تا حصول نتیجه، در قدم اول با پیشنهاد تخصیص اعتبار یک میلیارد ریالی موافقت نمود که به محض تخصیص، این اعتبار برای مقابله علمی با جوندگان مزاحم هزینه خواهد شد.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.