منتخب مردم نیشابور در جشن حامیان عنوان کرد: رقبای انتخابات، سرمایه های شهر هستند رقابت تمام شده؛ زمان همکاری برای منافع شهرمان است

 

3نماینده منتخب نیشابور و فیروزه برای مجلس دهم، در جمع حامیانش که به مناسبت جشن پیروزی در روز یکشنبه گذشته و در سالن توانیر برگزار شده بود گفت:شما مردم در مدتی کوتاه کاری عظیم و بزرگ کردید که در تاریخ خواهد ماند و عظمت آن وقتی مشخص می شود که متوجه باشیم که امکانات و زمان چقدر محدود بود.

حمید گرمابی با اشاره به قانون مداری ستاد انتخاباتی اش گفت: در کنار همه ی عظمت و بزرگی کار مردم نیشابور، ستاد انتخابی ما قانون مندترین ستاد به گفته ی رقبا و ارزیابان و قانع ترین و پرکارترین ستاد بر اساس مستندات بود  و ما هیچ وابستگی مالی به هیچ کس نداشتیم تا بعد وامدار کسی نباشم.

 

 

گرمابی افزود: فرهیخته ترین شما گرد هم آمدند تا مرا یاری کنند. حامیان من روستاییان، جوانان، دانشجویان و اساتید، فرهنگیان، صنعتگران، صنوف بازار، کشاورزان، بانوان، ورزشکاران و هنرمندان بودند و من همت و غیرت همه ی مردم را ارج می نهم. شما مردم فرهیخته ثابت کردید که از دیار خیام و عطارید که به تخصص، علم و تجربه بها می دهید و همچنین ثابت کردید که از فهم و شعور سیاسی بسیار بالایی برخوردارید  و کسی حق توهین به شعور سیاسی شما را ندارد  و کسی که بخواهد رای شما را داشته باشد باید به شعور و فهم شما احترام بگذارد.

وی افزود: من از حمایت همه ی اقشار  مخصوصا حجت الاسلام انصاری راد که به من اعتماد و حمایت کردند؛ تشکر می کنم و امیدوارم بتوانم پاسخگوی اعتماد شما باشم.

گرمابی در ادامه با اشاره به این که رقبای  ما سرمایه های این شهر هستند، گفت:  اکنون رقابت تمام شده است و زمان همکاری برای منافع شهرمان است. من از همه ی حامیان تقاضا دارم همان گونه که با اخلاق ترین ستادها بودند از هتک حرمت و توهین به سایر رقبایی که در حال حاضر در خدمت شان نیستیم؛ خودداری نمایند چه بسا برخی از دوستان ذخیره های سیاسی و اجتماعی شهر باشند و مناسب برای مناصب و مقاصد اجتماعی باشند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: دوره ی پسا برجام شرایطی فراهم کرده است که با تدبیرهای مقام معظم رهبری، دولت روحانی و مجلسی که با قبل متفاوت است، بتوانیم در کنار سایر نمایندگان شرایط رشد و توسعه را فراهم نماییم.

وی خطاب به حامیان خود افزود: کار تمام نشده است و دست یاری به سوی شما دراز می کنم؛ شما در صنوف مختلف مشاوران من هستید و امیدوارم که مشاوره و یاری همه ی شما را داشته باشم.

در ادامه برنامه بیانیه ستاد جوانان و دانشجویان حامی گرمابی قرائت شد.

در این بیانیه آمده است: آقای دکتر گرمابی! از نظر بسیاری از رای دهندگان هدف از انتخاب شما، افزایش سطح کیفی نمایندگی و بازگشت ارزش و هویت واقعی به کرسی های مجلس است که در سال های اخیر تنزل یافته بود. اینک ما اطمینان داریم که این شما خواهید بود که کرسی نمایندگی نیشابور در مجلس اعتبار خواهید داد.

پیمان صادقی، که این بیانیه را به نمایندگی از جوانان و دانشجویان قرائت می کرد، افزود: مطمئن باشید که در این راه تنها نخواهید یود چرا که مردم  تنها به درد ننشسته اند و در این راه با شما همراه شده اند و اعتقاد دارند که دردهای مشترک ملت ما جدا جدا درمان نخواهد نشد. مردم به اتفاق شما وارد رزمی مشترک شده اند و امید دارند دشواری های زندگی شان با انتخاب شما آسان شود.

در این بیانیه با اشاره به این که این مردم بذر امید خود را به رسم امانت به شما می سپارند، آمده بود: مردم بسیار امیدوارند که این بذر گرانبها با حضور و باغبانی شما به نهالی مبدل شود که میوه و ثمره آن آزادی ، مردم سالاری و عقلانیت است.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاه برای “منتخب مردم نیشابور در جشن حامیان عنوان کرد: رقبای انتخابات، سرمایه های شهر هستند رقابت تمام شده؛ زمان همکاری برای منافع شهرمان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.