معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان رضوی در مراسم معارفه ی فرماندار فیروزه:

معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان رضوی در مراسم معارفه ی فرماندار فیروزه:

فرماندار باید مدیریت کند نه اینکه مدیریت شود

مدیرانی که توانایی لازم را ندارند و نمی توانند با سیاست های دولت همراه شوند عرصه را برای خدمت دیگران مهیا کنند

پنج شنبه ۱۸ دی ماه ۹۳ ،هجده ماه پس از روی کار آمدن دولت تدبیر، اولین گام برای انتخاب نماینده ی عالی دولت از جنس انتخاب اکثریت مردم در حوزه ی انتخابیه فیروره برداشته شد .صالحی ۴۳ ساله دانش آموخته ی حقوق است و در کارنامه ی ۱۸ساله ی وزارت کشوری خود، سابقه ی ۵ ساله ی بخشداری در سال های ۷۹ تا ۸۴ در یزد، کارشناس امنیتی استانداری خراسان رضوی(۴سال) معاون مدیر کل امنیتی خراسان رضوی(۲سال) را داراست.محمد حسین صالحی در حالی به عنوان دومین فرماندار این شهرستان محروم با مردمی مظلوم؛ انتخاب شد که فیروزه از بی برنامگی، عقب ماندگی ها و مشکلات عدیده ای رنج می برد. مردم امیدوارند با کلید دولت حسن روحانی ونیز تدبیر مدیران توانمند لااقل به برخی از مطالباتشان برسند.

صادقی معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان رضوی در مراسم معارفه ی صالحی، ضمن تبیین جایگاه فرماندار به عنوان نماینده ی عالی دولت و نقش مهم وی در ایجاد هماهنگی بین بخش های گوناگون حوزه ی مدیریتی، خواستار هماهنگی همه مدیران با وی با هدف خدمت بهتر و با برنامه به مردم شد. صادقی با اشاره به اینکه مدیریت یک علم است، گفت:مدیریت باید عالمانه و با برنامه باشد، از گفتار درمانی پرهیز شود و مردم در عالم واقع از نتایج آن بهره مند شوند. وی روزمره بودن مدیران در ایران را آفتی بزرگ دانست و خواستار تدوین استراتژی و تاکتیک های لازم برای رسیدن به هدف از جانب مدیران شد. وی افزود:فرماندارباید مدیریت کند نه این که مدیریت بشود.صادقی ضمن اشاره به فرصت ها و مشکلات شهرستان فیروزه ،خواستار اتخاذ تدابیر لازم برای حل آن شد و افزود:مدیرانی که توانایی لازم را ندارند و نمی توانند با سیاست های دولت همراه شوند، عرصه را برای خدمت دیگران مهیا کنند.وی از فرماندار خواست شرایط لازم برای اسکان مدیران در فیروزه را فراهم کند.صادقی در پاسخ به درخواست رییس شورای شهر در رابطه با تعیین تکلیف ۲۴ روستای ملحق شده به نیشابور و سبزوار گفت:پیگیری های لازم انجام شده و به زودی وضعیت این روستاها روشن می شود.

در حاشیه:

امام جمعه ی فیروزه با آرام خواندن اوضاع فیروزه! تنها مشکل را فضولی نیشابور و مشهد دانست و گفت مردم سرشان در لاک خودشان است و ما همین را می خواهیم.

خاکسار رییس شورای شهر مشکلات فیروزه را گوناگون خواند و از مسئولین خواست در جهت رفع آن چاره اندیشی کنند.

تاجیک سرپرست سابق فرمانداری فیروزه در ارایه ی گزارش ۸۰ روزه سرپرستی خود، به پنج مورد ده گردشی نمایندگان مردم در مجلس، اشاره نمود.

فرماندار جدید فیروزه که آخرین سخنران بود به دلیل نزدیکی اذان در سخنان کوتاهی خواستار کمک همه ی مسئولین ودوری جستن از حواشی برای حل مشکلات، بر اساس برنامه ی معین شد.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.